Soczki ale jakie???

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #49582

  natinka

  No właśnie jakie???Moja córka ma 3m-ce i lekarka (byłam dzisiaj)powiedziała ze mogę zacząć podawać jej od 2 łyżeczek,ale nie powiedziała mi jakie podawać a ja tez guptas zapomniałam się zapytać uuuuuu i teraz nie wiem prosze o pomoc.
  Pozdrawiam

  Nati i Kamilka 05.04.04

  #638801

  Anonim

  Re: Soczki ale jakie???

  Najlepiej najpierw wprowadzic soczki jablkowe a potem marchewkowe.Moze byc gerber,bobo vita lub hipp,wazne by byl tylko jeden skladnik i by nie bylo cukru.

  Nelly i Hubert16 miesiecy!!  #638802

  zabka

  Re: Soczki ale jakie???

  Na początek soczek jabłkowy, on jest chyba od 4 miesiąca. Ja kupowałam hippa ze słodkich jabłek, soczek nie jest słodzony a jest ze słodkich jabłek z symbolem dla alergików.

  Pozdrawiam
  Żabka i Mikołaj (13.02.03)

  #638803

  aga1971

  Re: Soczki ale jakie???

  Hipp ma soczki od 4 miesiąca. Właściwie są one od skończonego 4 miesiąca, no ale skoro lekarz pozwolił to chyba można. Inne firmy maja chyba soczki dopiero od 5 miesiaca, przynajmniej nie spotkałam z soczkami od 4.
  Najlepiej wprowadzać soki jednoskładnikowe. Wejdź na strone Hippa ( albo cos w tym stylu) i zobaczysz czym oni dysponują. Soczków jest chyba z 7 rodzajów.
  Ja na początek swojemu dziecku dałam 2 łyżeczki rozcieńczone z wodą. W zasadzie cały czas rozcieńczam soki. Następnego dnia wiecej i tak systematycznie ilosci były skokowo wieksze. Tosia jest alergiczka wiec wprowadzałam powoli. W tej chwili ma 4,5 miesiąca i pije 35 ml + tyle samo wody.
  zyczymy smacznego.
  agnieszka i Tonia

  #638804

  monikachorzow

  Re: Soczki ale jakie???

  na początek ja podawałam klarowne ale pluł,zaczęłam kupować z bobo-vity w ciemnej buteleczce,gęsciejszy.jest słodszy w smaku od klarownego i bardzo mu zasmakował,mozesz zacząć właśnie od niego.

  Monika i Marcinek (15.01.04)

  #638805

  natinka

  Re: Soczki ale jakie???

  Dziekuję dziewczyny za rady i porady teraz juz wszystko wiem.
  Pozdrawiam

  Nati i Kamilka 05.04.04

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close