solarium czyli mowa i sztucznosci

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #113744

  moni100486

  Witam wszystkich!
  Mam nie lada dylemat ponieważ,dostałam w prezencie karnet na solarium 50 minut. Z racji tego że w maju synekma komunię to chciałabym,się tam wybrac i mój dylemat polega na tym że nigdy nie korzystałam z solarki,bardzo proszę pomóżcie bo się boję trochę. Nie wiem czy mam się czymś smarowac czy tam dostanę krem,i czy mam brać strój kompielowy czy nago?:$i. Czy zwykle.golenie czy może lepiej na depilacje się zgłosić, a może to nie ma nic wspólnego…… Dziewczyny pomóżcie bo jestem zielona że strachu a karnet ważny jeszcze.2 tygodnie.

  #5168243

  alice82

  możesz założyć majtki
  nie smaruj się niczym
  zwykłe golenie wystarczy  #5168244

  telimena

  Opalać się możesz dowolnie i na golasa i w bieliźnie – zależy jak wolisz 😉

  Co do smarowania – ja bym poleciła te smarowidła które sprzedaja na miejscu w solarium w takich małych saszetkach – jednorazówkach – nie trzeba pamietać o zabraniu z domu a to zawsze jakaś ochrona (a czasami w zależności od odmiany przyspieszają opalanie).

  Najważniejsze – nie przesadź z długościa pobytu w środku – o poparzenia bardzo łatwo a później nie ma ani opalenizny ani przyjemności.

  Zakryj znamiona bo naświetlanie ich to nic zdrowego – jak cala zreszą historia z solarium 😉

  #5168245

  jbielu

  właśnie wróciłam;)
  po pierwsze czas – jeżeli jasna karnacja i pierwszy kontakt to zdecydowanie krótko.
  po drugie smarowidła – ja polecam te na miejscu w salonie, dobierz do swojej karnacji i do efektu jaki kiedyś będziesz chciała osiągnąć.

  jestem blondynką, opalam się przed latem 4-5 seansów nie dłużej niż 5 minut. łóżko zwykłe (nie brązujące) z umiarkowanymi lampami. zawsze zmniejszam lampy na twarz (nigdy max)

  #5168246

  moni100486

  jestem blondynką, opalam się przed latem 4-5 seansów nie dłużej niż 5 minut. łóżko zwykłe (nie brązujące) z umiarkowanymi lampami. zawsze zmniejszam lampy na twarz (nigdy max)[/QUOTE]

  Jajestem naturalną szatynka,lecz farbuje się na czarno! A te lampy to sama ustawiam masakra normalnie.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close