Sosnowiec – ginekolog – pilne :)

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #59477

  aleini

  Dziewczyny – może macie jakieś namiary na dobrego, sprawdzonego gina w Sosnowcu? Najlepiej w centrum aha i aby nie był prywatny jak się da …
  Aha jak macie takich do których nie iść też piszcie!

  Właśnie się tam przeprowadzamy i trudno bedzie mi do Gliwic dojerzdżać specjalnie do mojego gina – będę wdzięczna za każdą wskazówkę i ew. informacje dotyczące szpitali w Sosnowcu – gdzie rodzić?

  Dzięki wielkie za odpowiedzi.

  Pzdr

  Jola, Maciej i nasz

  #759334

  kate73

  Re: Sosnowiec – ginekolog – pilne 🙂

  Mimo, że mieszkam w Sosnowcu od ładnych kilku lat, to byłam tu tylko u jednej pani ginekolog i zrobiła na mnie dobre wrazenie (wcześniej jeździłam do kobitki do Katowic, która nadawała się do wypisywania recept na środki antykoncepcyjne ale nie do prowadzenia ciąży). W końcu, ponieważ szpitale w Sosnowcu jakoś mnie nie przekonywały znalazłam bardzo dobrego lekarza znów w Katowicach.
  Ale służę namiarami na panią z Sosnowca: Maria Borek-Grzyb, kom 602865885, 297-18-45, 263-39-08. Wizyty prywatne: pn, śr – ul. Górnicza 2 (Klimontów), w pozostałe dni przyjmuje w gabinecie na Starym Sosnowcu (5 min. od Centrum, nie pamiętam teraz adresu, ale jak chcesz to sprawdzę ulicę na mapie i Ci napiszę później). Wizyta z USG kosztuje 50 zł.
  KObitka jest ze szpitala nr. 2 na ul. 3 Maja – więc tam chyba też przyjmuje. Szpital ma szkołę rodzenia (położna p. Brzezińska – 2962266) – ja chyba się na tą właśnie szkołę zdecyduję, jak już będzie tak daleko…
  Ocenę szpitali w Sosnowcu zobacz tutaj:

  Szpital nr 2 ma tam w sumie chyba najlepsze notowania. Mam koleżanki, które rodziły w Sosnowcu w różnych szpitalach i wszystko zależało na kogo się trafiło i komu się ew. dało w łapę – ale szczegółów nie znam, bo jak pisałam, Sosnowiec sobie odpuściłam i zdecydowałam się na Raciborską w Katowicach.
  Jakbyś miała jakieś pytania, to śmiało pytaj.
  Pozdrawiam
  Kasia i …

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close