spacerki – czyli praca w czynie społecznym

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #15610

  asiat

  Ha, wczoraj poznałam ten miód spacerku z chodzącymi dziećmi. 🙂 No, prawie chodzącymmi… pojechaliśmy na plac zabaw, jako że bąbelaski zasmakowały w sypaniu piaseczku. 🙂 Całe 10 minut siedziały grzecznie w piaskownicy. Jako jedyne, Wielka Sobota nie sprzyja spacerkom… Po tym jednakże czasie postanowiły pozwiedzać trochę, piaskownicę i plac zabaw, wysypany żwirkiem. Nie na nóżkach, na czworakach. A co mi tam, pomyślałam sobie, umyję je… Dzieci ruszyły w świat, oczywiście w przeciwnych kierunkach. Na kolankach i łapkach… a ja… z obłędem w oku zbierałam pety,papierki, szkło, butelki… tyle śmieci na placu zabaw… no coż, dzieci bawiły się doskonale. Wygoniły mnie wściekłe i pełne dezaprobaty spojrzenia jakiejś babci, która intensywnie nas obgadywała z córką lub wnuczką lub kimś tam. „zaraz sobie piachu do oczu nasypie” rozległ się jej SYK. Co ją to obchodzi? Jak w ogóle śmie nie zachwycać się moimi bliźniakami??? Poczułam się okropnie, jak to ja sobie nie radzę z nimi i w ogóle, a one takie brudne i biedne, musza się tu czołgać po żwirku i piachu… a że przeszczęśliwe?
  Opuszczaliśmy plac zabaw przy głośnych rykach w duecie. Jak okrutna matka mogła ich wsadzić do wózka i wywieżć z tak fantastycznego miejsca???

  Wiem, że też to przechodzicie… postanowiłam mieć w nosie wszelkie baby wstrętne! A jak mi źle… idę na bazarek. I z daleka słyszę: ooo, idą nasze śliczności! 🙂 (mowa o moich dzieciach) :-)))))

  Też tak wszystko zbieracie na spacerach???

  AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
  – Zapraszamy na stronke o blizniakach

  #227295

  monika25

  Re: spacerki – czyli praca w czynie społecznym

  Asiu,pamietasz jak biegałam po Polach Mokotowskich za Krzysiem i Kubą? Też zbierali wszystkie śmieci. Od kilku miesięcy chodzą zwykle w tę samą stronę i pilnują się nawzajem 🙂 .
  Monika  #227296

  asiat

  Re: spacerki – czyli praca w czynie społecznym

  Pamiętam, byłam przerażona tym, co mnie czeka! Bo moje bąbelaski wtedy przespały całą imprezkę, a ja byłam jedyną mamusią, która mogła spokojnie porozmawiać… 🙂

  Ale to JA zbierałam papierki i inne świnstwa, przed dziećmi. 🙂

  AsiaT, mama Andrzejka i Kamilka
  – Zapraszamy na stronke o blizniakach

  #227297

  madzia22

  Re: spacerki – czyli praca w czynie społecznym

  Asiu, moi też chodzili po placu na czworakach, nawet jak już chodzili na dwóch. Śmieci zbierają do tej pory.
  Staram się jedynie chodzić z nimi w miejsca, gdzie śmieci po prostu nie ma. Na szczęście mamy obok nas Park Dreszera, gdzie zakaz wstępów psów, a po…, którejś tam godzinie jest w ogóle zamknięty, więc żule nie zostawiają po sobie petów, szkła, i całego tego syfu.
  A komentarzami innych po prostu się nie przejmuj, czym dłużej się starasz nie przejmować, tym łatwiej ci to przychodzi.
  Pozdrawiam
  Madzia

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close