Spacerówka Graco Mirage

Ze względu na mój kręgosłup musiałam kupić drugą spacerówkę, którą będę mogła trzymać cały czas w samochodzie (zeby nie nosić po schodach) – i właśnie zdecydowałam się na ten model. Cena była superatrakcyjna – bo tylko 290 zł :-)). Wazy tylko 7 kg. Czy któraś z Was zna ten wózek?

Kaśka z Natalką (roczek!!!)

2 odpowiedzi na pytanie: Spacerówka Graco Mirage

carma Dodane ponad rok temu,

Re: Spacerówka Graco Mirage

Cena rzeczywiście bardzo atrakcyjne, a wózki Graco podobno nieźle się sprawują. No i znane są z tego, że są LEKKIE!!!
Niedługo też stanę przed dylematem zakupu spacerówki i chyba zdecyduję się na zakup któregoś z modelów Graco, bo znoszenie ciężarów z trzeciego piętra nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy w życiu!

Maja z Natalką (5 miesięcy!!!!)

Dodane ponad rok temu,

Już ją mam!

Jest rewelacyjna! Leciutka, skrętna, łatwo się składa i zajmuje mało miejsca po złożeniu. Ale przede wszystkim – jest ładna! Kupiłam model w kolorze turkusowym (nawet kółka są turkusowe), bardzo wiosennym! Natusia dosłownie z niej nie chciała wyjść!!! Od wczoraj albo sama chce w niej siedzieć, albo “wozi” lalki.

Kaśka z Natalką (roczek!!!)

Znasz odpowiedź na pytanie: Spacerówka Graco Mirage?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Tabelka do wydrukowania
Szukalam gotowych tabelek do mierzenia temperaturek po polsku,ktore mozna wydrukowac bo nie chce mi sie ich rospisywac na kartce.Niestety nie znalazlam ale za to niemiecka tak. Jest ona na stronie [url]www.9monate.de/Basaltemperaturblatt_zum_asdrucken.html[/url] Niestety
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Jak odróżnić wzdęcie od twardnienia brzucha?
Dziewczyny, pytam o to, jak odróżnić wzdęcie od twardnienia brzucha , bo po prostu nie wiem. Od wczoraj mam takie uczucie napięcia w brzuchu i nie wiem, czy biec do
Czytaj dalej