specjalistki od cytomegalii!!!

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #34566

  monka

  Dawno się nie odzywałam, bo usilnie szukam przyczyny moich dwóch poronień. Tu moje pytanie, w jaki sposób cytomegalia wpływa na płód we wczesnej ciąży, czy wysokie miano może sie utrzymywać przez rok i jak sie tego pozbyć? Bardzo prosze o informacje, bo nie mam czasu szukać, dziś odebrałam wyniki, a jutro idę do lekarza, chyba zwariuję, tym bardziej, że ostatnio przestałam uważać i mogę być w ciąży.
  Jeszcze jedno, wyszła mi wysoka prolaktyna w pierwszej połowie cyklu, ale z zajściem w ciążę nie miałam problemu, czy to też może wpływać na martwą ciążę?
  Monika

  Edited by monka on 2003/12/15 15:08.

  #452787

  marti1

  Re: specjalistki od cytomegalii!!!

  monka,

  Wielką specjlistką nie jestem ale nie leczona cytomegalia może się dłuuugo utrzymywać w ograniźmie także koniecznie trzeba leczyć podwyższone IgM.
  Prolaktyna utrudnia zajście w ciążę ale nie powodu jej obumarcia. Natomiast jeżeli faktycznie masz podwyższoną to upewnij się czy masz owu i może lekarz przepisze jakaś mała dawkę Bromergonu.

  Będzie dobrze, więc się nie denerwuj ale koniecznie się zabezpieczajcie z mężem teraz jak wiesz, że masz cytomegalię bo jest naprawdę groźna dla płodu.

  Buziak,

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją  #452788

  monka

  Re: specjalistki od cytomegalii!!!

  Dzięki Marti. Nie wytrzymałam i pojechałam do lekarza. Wysokie mam miano IgG i to podobno bardzo dobrze, a IgM do powtórki, bo przy tak wysokim IgG nie powinnam się zarazić. Co do prolaktyny, to musze poczekać, bo mam za wysoką pierwszy raz i może to tylko jeden dziwny cykl, zobaczymy w następnym. Bardziej mnie niepokoi to, że lekarz wybadał mi coś na prawym jajniku, oby nie znowu jakaś torbiel.

  Monika

  #452789

  ika

  Re: specjalistki od cytomegalii!!!

  Monka wysoka prolaktyna może wpływać na ciazę niegatywnie.. prosze zapytaj o to violes, ma na ten temat więcej informacji. Wciaz o Tobie pamiętam i wciaz trzymam kciuki. Pozdrawiam cieplutko

  ika z syneczkiem Igorem marcowym (28.03.2004 )

  #452790

  monka

  do Ikkuni

  Miałam nadzieję, że sie odezwiesz. Dziś byłam u lekarza i tez mi powiedział o tej prolaktynie, w kolejnym cyklu muszę powtórzyć badania. Znalazł mi tez bakterie w szyjce i zaczynam kurację antybiotykami, może jedno albo drugie było przyczyną? Cieszę się, że coś się zaczęło dziać, bo do tej pory tylko czekałam i badałam, teraz odzyskuję nadzieję.
  Cały czas śledzę twoje posty, wiem, że oglądałaś swoje słoneczko ze wszystkimi szczegółami i bardzo się cieszę, że wszystko w porządku. Pewnie jak ja się będę starać, to ty już będziesz mamusią, ale dobrze mieć takiego dobrego duszka, na którego zawsze można liczyć.
  Pa.

  Monika

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close