śpi jak zając…

Moje dziecko nie potrafi prawie wcale spać w dzień. Do godziny 12 ma dwie drzemki po pół godziny (trzeba uspić na rękach), a potem do wieczora jeszcze jakieś 2 takie same drzemki z tym że usypianie jest koszmarem. W domu musi być idealna cisza budzi ją każde puknięcie. Odkładam ją po kilka razy zanim w końcu mi się to na dobre uda. Dlatego też spacer mam do kitu bo ona nie pośpi dłużej niż30-40min.

Czy ktoś tak ma? Co robić?

ave + Nikola! – ur. 02.07.2003 !!!

4 odpowiedzi na pytanie: śpi jak zając…

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: śpi jak zając…

Ja akurat mam susełka któy uwielnia spać. Może czytanie mu pomoże?;-)

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

Dodane ponad rok temu,

Re: śpi jak zając…

Mój w dzien w domu też sypia bardzo krótko do 40 minut. Na spacerkach za to spi długo. No ale w nocy to on wie, że trzeba spać. Jeszcze mu sie nie zdażyło marudzić nocą. Wstaje żeby podjeść i odrazu potem spi.


Agata i Marcelek (21.06.03)

mag77 Dodane ponad rok temu,

Re: śpi jak zając…

hej,
u mnie to samo ale ostatnio wlaczam mu plyte z nagraniami dla dzieci (byla w jakiejs gazecie) i to go uspokaja. Dzieki temu, ze mu gra muzyczka nie reaguje az tak mocno na inne dzwieki. Nie wydluzylo to spania ale nie musze go odkaladac sto razy zanim zasnie – chociaz tyle dobrego.
Moze i Tobie pomoze
pozdrawiam

Magda i Oliwier ur. 18.06.03

kossa Dodane ponad rok temu,

Re: śpi jak zając…

Możemy podać sobie ręce. Mam ten sam problem z Olą. W nocy śpi ładnie (całe szczęście!) z dwoma przerwami na karmienie, za to w dzień….. Zasypia tylko na rączkach, kołyszę ją, kołyszę, chcę odłożyć do łóżeczka, odchodzę….. i nagle……oczy szeroko otwarte i płacz. Biorę na ręce, kołyszę, odkładam i tak w kółko. Czasami poleży chwilę sama, ale wtedy obdarowuje mnie takimi cudownymi uśmieszkami, że nie mogę od niej odejść. Nic nie mogę w domu zrobić. Gdyby nie pomoc mojej mamy, która wpadnie codziennie na godzinę, chyba chodziłabym cały dzień głodna i brudna (bo często nawet nie mam jak się umyć). No po prostu sajgon! Z drugiej strony cieszę się, że taka aktywna jest w dzień, a nie w nocy. Zastanawiam się, czy tylko moje dziecko jest takie absorbujące….
Pozdrawiamy.

Ewa i Oleńka (31.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: śpi jak zając…?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Witam wszystkie dziewczyny po raz pierwszy...
i bardzo sie ciesze, ze jest taka strona jak ta. Wiem, ze jest nas wiecej z podobnymi problemami. Ja dzis jestem w 26 dc, oczekuje, co bedzie dalej, nie odczuwam
Czytaj dalej
Dla starających się
Od kiedy pierwsze objawy ??
Dziewczyny czy orientujecie sie po jakim czasie od zapłodnienia mogą występować pierwsze objawy. Chodzi mi tu głównie o mdłości i zawroty głowy. Czy wiecie coś na ten temat ?? Asia http://www.FertilityFriend.com/home/23604
Czytaj dalej