Spotkanie katowiczanek

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 62)
 • Autor
  Wpisy
 • #23422

  iwi

  Wychodzę z oficjalną propozycją zorganizowania spotkania dziewczyn ze Śląska. Jakoś nasz wątek na „chcę nawiązać kontakt…” umarł śmiercią naturalną i nic na razie o spotkaniu nie słychać. Wiem, że wiele z Was bardzo chce się spotkać, zwłaszcza dziewczyny, które już się raz spotkały (no, do Was mówię moje drogie!).
  Ja już się nie mogę doczekać kiedy znów będziemy mogły poklachać, a także strasznie chcę poznać inne mamuśki Ślązaczki. Dziewczyny odezwijcie się!
  Proponuję spotkanie dopiero we wrześniu, ale tak jakoś na początku chyba, żeby nie trzeba było za długo czekać. Mam nadzieję, że już wszystkie powracają z wakacji i będą chętne i gotowe. Lepiej zacząć się wcześniej umawiać, żeby każda zdążyła się dokopać do tego wątku.
  Ja proponuję na spotkanie park chorzowski (łatwo dojechać i wszystkie się zmieścimy!), najlepiej w jakiś dzień powszedni, żeby nie było w parku za dużo ludzi i żebyśmy nie tarasowały alejek (hihihi).
  Czekam na Wasz odzew!!!


  Iwcia i Laurusia

  #318357

  monikavi

  Re: Spotkanie katowiczanek

  Na nas możesz oczywiście liczyć . Jestem jak najbardziej za parkiem chorzowskim we wrześniu w dzień powszedni. Pozdrawiam

  Monika i Mateuszek ur. 27.06.2003  #318358

  Anonim

  Re: Spotkanie katowiczanek

  Cieszę się na to spotkanie. Właśnie powiedziałam o tym mężowi, a on zaczął się śmiać mówiąc mi, że chyba będziemy musiałay się spotkać właśnie w parku chorzowskim, bo gdzie indziej nie ma mowy aby się pomieścic. co innego było w ciąży, a teraz… Ale fajnie. Teraz to już napewno przyjadę. Nie mogę się doczekać. Szczególnie miło mi będzie poznać osobiście Ciebie Iwciu. Bo nie wiem czy sobie przypominasz, dzwoniłam krótko po twoim porodzie z pytaniem o opinie szpitala W Katowicach- Bogucicach. Troszkę Cie wtedy pomęczyłam, ale warto było. Jestem zadowolona, że własnie tam przyszła na świat moja Martynka. Z racji tego, że nie codziennie mam możliwość spotkania się na tym forum z Wami (brak czasu), bardzo bym któraś z was prosiła (będę wdzięczna) za ewentualne wysłanie sms- a (podaję nr. kom. 0 609-616-792) gdyby oficjalna data była ustalona na 100%. z góry dziękuję.
  P.S> Dziewczyny- musi dojśc do naszego spotkania!!!!! róbcie wszystko i przyjeżdżajcie. A Ty Cukiereczku może podaj jakąś datę? Będzie Nam wtedy łatwiej coś ustalać.
  Pozdrawiam, do usłyszenia- Justyna.

  #318359

  iwi

  Re: Spotkanie katowiczanek

  Justynko, oczywiście, że Cię pamięatam!!!
  Ciesze się, że się spotkamy!
  Zapisałam Twój nr, jak coś to dam znać


  Iwcia i Laurusia

  #318360

  iwi

  Re: Spotkanie katowiczanek

  Pozwolę sobie zaproponować datę – 9 września tj. wtorek. W razie deszczu możemy przenieść na czwartek. Godzina 14.00.
  Piszcie, czy Wam pasuje.
  Lepiej już teraz myśleć o konkretnej dacie, żeby każda mogła się dopasować. Mam nadzieję, że ten wątek się nie zgubi za daleko i Ślązaczki będą mogły poczytać.


  Iwcia i Laurusia

  #318361

  justyna76

  Re: Spotkanie katowiczanek

  JA TEZ CHCE!!!:)))))) Ale na początek wrzesnia to odpadam bo akurat na wtedy się spodziewam mojego drugiego dzieciaczka:)))))) Fajnie się macie:))) BAwcie sie dobrze! A jak spotkania staną sie tradycją to chętnie dołączę z moim 4 letnim synkiem i maleństwem:))))))

  Justyna i Maleństwo 11.09  #318362

  agula24

  Re: Spotkanie katowiczanek

  No nareszcie jakaś konkretna data! Cały czas chodzę na watek chcę nawiązać kontakt a tam nic -już myślałam że tego spotkania nie będzie a tu nagle taka Dobra Wiadomość!
  Nam ta data pasuje i meldujemy swoją obecność! Park jest dobrym miejscem tylko ustalmy jeszcze godzinę żeby można było powiadamiać resztę forumowych Ślązaczek!

  agula24 i Bartoszek (28.05.03)

  #318363

  iwi

  Re: Spotkanie katowiczanek

  Post poniżej w wątku, zaproponowałam dokładną datę i godzinę.


  Iwcia i Laurusia

  #318364

  agula24

  Re: Spotkanie katowiczanek

  Zauważyłam od razu jak wysłałam już wiadomość- po prostu że szczęścia na wiodok tego wątku nie doszytałam do końca :))) Pozdrawiam

  agula24 i Bartoszek (28.05.03)

  #318365

  Anonim

  Re: Spotkanie katowiczanek- dziękuję Cukiereczku

  Serdzeczne dzieki Iwciu. Będę więc oczekiwać e- maila od ciebie. Termin jest o.k. przynajmniej zrobię wszystko, żeby tym razem przyjechać. Mam przecież niedaleko, jestem z Mysłowic :-))
  Justyna z 2,5 mies. Martynką.  #318366

  Anonim

  Re: Spotkanie katowiczanek- do Aguli24

  Ale fajnie juz nie moge się doczekać. Twój Bartoszek urodził się dokładnie dzień przed moją Martyna. Miło będzie go poznać, no i oczywiście mamusię również :-))))))
  Do usłyszenia- Justyna.

  #318367

  agula24

  Re: Spotkanie katowiczanek- do Aguli24

  Będzie miło poznać młodszą koleżankę :)))

  agula24 i Bartoszek (28.05.03)  #318368

  Anonim

  Re: Spotkanie katowiczanek

  Dziewczyny, przerzucam nas na pierwszą stronę żebyśmy nie zaginęły gdzieś po drodze :-)))) musi się nas zgłosić więcej chętnych. Dziewczyny- katowiczanki co z Wami?
  Justyna i Martynka.

  #318369

  iwi

  Re: Spotkanie katowiczanek

  dziewczyny! ślązaczki, gdzie zniknęłyście??? wpisujcie się na listę !


  Iwcia i Laurusia

  #318370

  iwi

  Re: Spotkanie katowiczanek

  Justynko zrobiłyśmy to samo w tej samej chwili! To chyba jakaś telepatia!!


  Iwcia i Laurusia

Postów wyświetlanych: 15 - od 1 do 15 (wszystkich: 62)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close