Spotkanie Świadomej Mamy w Warszawie!

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #114213

  swiadomamama

  Już po raz drugi Świadoma Mama rusza do stolicy, by spotkać się przyszłymi i świeżo upieczonymi mamami! Gościem specjalnym wieczoru będzie znana aktorka, doświadczona mama – Jolanta Fraszyńska, która poprowadzi spotkanie i opowie o urokach macierzyństwa.
  Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie cieszyć urokami macierzyństwa. Już 05 czerwca Świadoma Mama zaprasza na bezpłatne spotkanie z udziałem wykwalifikowanych specjalistów ?W zdrowym ciele, zdrowy Maluch?. W ciepłej i przyjaznej atmosferze eksperci odpowiedzą na wszystkie trudne i ważne pytania oraz rozwieją wątpliwości rodziców.
  Jolanta Fraszyńska ? aktorka teatralna i filmowa, znana m. in. z takich produkcji jak: Skazani na bluesa, Na dobre i na złe, Kiler-ów 2-óch, czy Licencja na wychowanie, to również szczęśliwa mama dorosłej już Nastazji i ośmioletniej Anieli. Aktorka chętnie dzieli się doświadczeniem bycia mamą. Na temat rodzicielstwa porozmawia również z uczestniczkami spotkania Świadomej Mamy.
  Porozmawiajmy o macierzyństwie!
  Okres ciąży i pojawienie się na świecie dziecka, to dla każdej Mamy czas radości, ale również trosk i niepokoju. Wątpliwości związane z porodem, czasem połogu i opieką nad noworodkiem rozwieje doświadczona położna. Mamy dowiedzą się, co to jest poród aktywny, jak rozpoznać sygnały zbliżających się narodzin, a także jak skutecznie i świadomie zadbać o swoje zdrowie i kondycję po porodzie. Nie zabraknie tematów związanych z naturalnym karmieniem i porad dotyczących problemów z laktacją i pielęgnacją noworodka. Pojawią się także wątki dotykające emocji młodej mamy i depresji poporodowej.
  Bezpieczny Maluszek
  Zbliżają się wakacje ? czas podróży i spacerów z maluszkiem. Ważnym elementem spotkania będzie pokaz pierwszej pomocy i spotkanie z ratownikiem medycznym. Nie zabraknie tematów związanych z bezpiecznym podróżowaniem, a także wyborem odpowiedniego wózka na spacer z dzieckiem.
  Na wszystkie uczestniczki spotkania czekają upominki, a podczas spotkania do wygrania będą atrakcyjne nagrody!
  Spotkanie odbędzie się w Best Western Hotel Felix przy ulicy Omulewskiej 24 w Warszawie.
  Rejestracja na bezpłatne wydarzenie na stronie:

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close