Staże z Urzędu Pracy

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #43292

  daga25

  Powiedzcie mi, jak wiecie, czy to, że dostałam zaproszenie na zapoznanie się z ofertą stażu, znaczy że ten staż już mam, czy i tak jest normalnie nabór, cv itp? I czy jest możliwość dowiedzenia się gdzie ten staż ma być? I czy jak odmówię jednego stażu, to już więcej nie dostanę?
  Tyle pytań, bo nie wiem co i jak. Jestem zarejestrowana jako absolwentka i przyszło własnie do mnie zawiadomienie, żeby się do nich zgłosić w sprawie stażu.
  Proszę, jak wiecie, poratujcie mnie odpowiedzią. Dzięki.

  Daga i Zuzanka 11 m-cy

  #566032

  nena75

  Re: Staże z Urzędu Pracy

  W zasadzie powinnam znać odpowiedzi na Twoje pytania, bo moja szwagierka dostała się na staż właśnie z Urzędu Pracy, ale kurcze jakoś tak jednym uchem mi wpadło a drugim wypadło to co mówiła . Jednak z tego co pamiętam to jeśli mają konkretną propozycje stażu to wszystkiego dowiesz się na spotkaniu i jeśli się zdecydujesz to obejdzie się bez dodatkowych rozmów, CV etc. (po prostu ten staż już dla Ciebie jest).

  Wioletta i Tomaszek 24.11.03  #566033

  katrin

  Re: Staże z Urzędu Pracy

  ja 2 lata temu dostałam taki właśnie staż, wyglądalo to tak że poszłam do pani do UP ta przedstawiła mi listę ofert stażowych ale tylko tą po moim kierunku studiów, no i nie wybrałam nic …….. ale poprosiam aby pokazała mi wszystkie oferty i tam znalazłam coś dla siebie, całkiem nie w moim zawodzie i dzis jestem z tego zadowolona mam prace więc idź, staż już masz , ale walcz o wszysktie oferty do wglądu. U przyszłego pracodawcy nie było dodatkowego wyboru na podstawie cv. aaaaaa i jeszcze jedno w tym roku słyszalam że u jednego pracodawcy był dodatkowy nabór ale to podobno jeden taki przypadek

  katrin – folik tempka

  #566034

  daga25

  Re: Staże z Urzędu Pracy

  Super! To znaczy, że te staże to nie ściema. Super, że jesteś zadowolona. Będę w takim razie walczyć jak lew, żeby pokazała mi wszystkie oferty. Dzięki

  Daga i Zuzanka 11 m-cy

  #566035

  reno

  Re: Staże z Urzędu Pracy

  Ja przyjmowałam na staż (jako pracodawca). UP przysyłał ludzi jak leci, czasami w ogóle nie wiedzieli jakie miejsca mamy do zaoferowania. Zrobiłam rozmowy kwalifikacyjne, poprosiłam o cv i wtedy zaproponowałam stanowiska. UP po prostu by wrzucił ludzi gdzie popadnie i odfajkowane.

  Reno & Nadia (07.02.2004)

  #566036

  Anonim

  Re: Staże z Urzędu Pracy

  Mozesz odmówić pójścia na dany staż i będa dla Ciebie szukać dalej – tak przynajmniej było jakiś czas temu.

  Ola i Ula (24.03.2004)  #566037

  inti

  Re: Staże z Urzędu Pracy

  u nas naokrągło są stażystki!! bardzo fajne dziewczyny, kilka osób znalazło w ten sposób już u nas pracę.
  musisz w UP wybrać, co cię interesuje. jeśli nic nie wybierzesz albo przerwiesz z różnych względów staż, znajdą ci nowy. tak mi się mocno zdaję, że ofert jest naprawdę sporo, a na wakacje będą przyjmować absolwentów jeszcze chętniej, bo przeceiż sezon urlopowy.

  sylwia i JUlka 20.01.2003

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close