Straszny ból piersi

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #33089

  dosiam

  Wiem, że bolą mnie po Duphastonie, w tym miesiącu w zastępstwie wzięłam Kaprogest. Nie mam „ciążowych objawów” jak po Duph, ale piersi bolą mnie potwornie. Ból jest jeszcze większy jak zdejmę stanik, a same piersi urosły mi chyba ze dwa rozmiary, choć i tak były duże. Doszło do tego, że jak mężulek wczoraj ładował się do łóżka przechodząc przeze mnie (śpię z brzegu) i niechcący zahaczył o moją pierś, to aż krzyknęłam, a on biedny się wystraszył.
  Nie cierpię tego napięcia i bolesności piersi. Czy wy też tak macie?

  temperaturki dosi

  #437225

  marti1

  Re: Straszny ból piersi

  dosia,

  Ja nie mam takich bóli ale wiem, że niektóre dziewczyny miały tak silne zwłaszcza po lekach, że je odstawiały… ale obserwuj się i najwyżej powiedz lekarzowi jak tak będzie przez kilka cykli….

  No wiesz…a poza tym…może to fasolka daje o sobie znać?? Tylko nie chcę żebyś się zbytnio nastawiała bo wiesz jak to było w zeszłym miesiącu?? Nie chcę, żebyś znowu przechodziła taki stres….

  No ale kciuki potrzymam :-)))

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją  #437226

  stonka

  Re: Straszny ból piersi

  no właśnie, ja też się nastawiałam na fasolkę, bo po takim bólu piersi, to w zasadzie należało się tego spodziewać, a tu się okazało, żę to tylko duphastonik mnie tak okrutnie oszukał… więc teraz cierpliwie czekam na ból duphastonikowy…..

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close