Stres zerówkowy- pomocy

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #90157

  aducha

  Dziewczyny moja córcia poszła do zerówki. Nigdy nie chodziła do przedszkola więc to jej debiut. Nie chciała isc ale wiedziała że musi, pierwszy tydzień było w miare dobrze- tylko szkliste oczy przy rozstaniu. W drugim tygodniu pojawiły się wieczorne i ranne bóle brzucha( w wolne dni nie boli) oraz nudności przy śniadaniu w domu i wymioty podczas śniadania w szkole. Co mam robić? Nie zmuszam ją do jedzenie ale praktycznie do godz 13 nic nie je. Dodam ze 2 razy zsikała się w majtki w szkole co jej się wogóle nie zdarza. Pani mówi że jest kontaktowa, bawi się z dzićmi, śmieje sie. Gdy ją odbieram to też jest uśmiechnięta i zadowolona. Poradżcie co robi, może psycholog? Tlumaczymy jej pytamy czy ktoś jej robi krzywdę ale mowi że w szkole jest ok, to skąd te nerwy?

  Adriana z Juleczką (21.08.2001) i Szymonkiem (9.07.2007)

  #1500676

  vieta

  Re: Stres zerówkowy- pomocy

  może gdzieś to przeżywa i z tąd te reakcje?
  Każdy z nas obawia się czegoś nowego i różnie reaguje.
  Nasza julia też chodzi do zerówki ale w przedszkolu i wczoraj popłakała się i potem powiedziała, że nie chce chodzić do przedszkola, chce być z opiekunką (a miała czadową)
  Niby nic nie mówi że jest źle.
  Już sama nie wiem czy coś się dzieje tam, czy to przez to że w domu siedzi, nie idzie na dwór bo ja jetsem w ciąży i muszę leżeć.


  Julia&ktosik [oby]  #1500678

  aducha

  Re: Stres zerówkowy- pomocy

  To prawda, nigdy nie rozstawala sie z nami na dłużej. Jedynie do babci na noc- tylko jedna noc. Nigdzie poza babcią nie zostawała sama. Być moze stąd te zachowanie. Poza tym jest tylko 7 dziewczynek w grupie i mówi że myślała ze będzie więcej koleżanek.

  Adriana z Juleczką (21.08.2001) i Szymonkiem (9.07.2007)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close