studia

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #48071

  asiak2806

  W tym roku piszę pracę licencjacką. Znacie może jakieś strony internetowe gdzie mogłabym znaleźć jakieś ściągi, materiały? Chciałabym jak najszybciej napisać pracę, bo potem będzie maleństwo i nie będę miała na to czasu. Pozdrawiam Was.

  #621754

  fr-ania

  Re: studia

  Na Boga!! Nie korzystaj ze ściąg!! Jaką wartość naukową będzie miała Twoja praca, jak ją sobie spiszesz z czyjejś? Radzę po prostu takową napisać, bo nie jest to trudne zadanie. Objętość licencjackiej nie musi być duża. Taką pracę można napisać nawet w 2 tygodnie. I wcale nie przesadzam. Wszystko zależy od ilości dostępnych materiałów, a na to, żeby je zdobyć, jest też kilka sposobów. Asiu, zrób plan i do dzieła!! Życzę weny twórczej i pozdrawiam.
  PS. Na jaki temat masz napisać tą pracę i gdzie studiujesz?

  Ania  #621755

  asiak2806

  Re: studia

  Nie chcę mieć gotowej pracy, tylko jakieś materiały na jej temat. Piszę pracę na temat: „Zarządzanie wiedzą jako nowoczesna koncepcja zarządzania”. Pozdrowionka.

  #621756

  fr-ania

  Re: studia

  Jeżeli chcesz to mogę Ci pomóc i poszukać czegoś. Rok temu skończyłam studia i bardzo brakuje mi takiego szperania 🙂 Co konkretnie ma być zawarte w Twojej pracy? Ciekawy temat 🙂 Ma to być napisane na podstawie literatury czy też jakiegoś konkretnego przykładu firmy? Czy Twój promotor pozwala korzystać z Internetu czy karze szukać książek?
  Pozdrawiam.

  Ania

  #621757

  asiak2806

  Re: studia

  Jesteś suuuper! Naprawdę byłabym wdzięczna! Narazie myślę nad planem. Tak wogóle to znalazłam w internecie taki temat i tam jest plan ale boję się go zerżnąć. To jst strona:

  #621758

  gosia

  Re: studia

  Może te materiały coś Ci pomogą

  Poza tym polecam bibliotekę.

  Gosia i Artek  #621759

  fr-ania

  Re: studia

  Asiu, wysłałam do Ciebie maila. Pozdrawiam.

  Ania

  #621760

  asiak2806

  Re: studia

  Mam nadzieję Aniu, że dostałaś ode mnie e-maila. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close