Subatonia pęcherza

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #55309

  lilavati

  Po porodzie doszło u mnie do całkowitego zatrzymania moczu, kompletny brak czucia,że chce się siusiu i oczywiście nie możności załatwienia się. Po tygodniu zastosowano Ubretit i powoli wszystko zaczęło wracać do normy (miesiąc czasu). W karcie informacyjnej ze szpitala wpisano: Zaburzenia w oddawaniu moczu o charakterze subatoni pęcherz moczowego. CZy ktoś może mi powiedzieć co było powodem, czy problem może się powtórzyć. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat

  Ania+Mateuszek 19.04.2004

  #706460

  nonnocere

  Re: Subatonia pęcherza

  Hey

  Atonia to ogólnie obniżenie prawidłowgo napięcia mięśni. Przedrostek sub jest używany jako wyrażenie oznacząjące „nie całkiem” „nieco” itp.. Także subatonia świadczyło by pewnie o niewielkiej atonii. Atonia to objaw, także nie da się na tej podstawie powiedzieć o przyczynie (mogą być różne), ani czy może się to powtórzyć. Może pomolestuj internistę by podrążył temat. Moze się okazać, ze to było indycentalnie i się nigdy już nie powtórzy. Może badanie urodynamiczne by coś wyjaśniło.

  Pozdrawiam, Madzia i Maciuś ur. 28.09.04  #706461

  lilavati

  Re: Subatonia pęcherza

  Podciągam watek sprzed roku, bo nadal wiem niewiele mimo, że pytałam całą masę lekarzy.
  Nurtuje mnie to tym bardziej bo staramy się o drugą dzidzię. Wiem tylko tyle, że prawdopodobnie czeka mnie cc (czego potwornie się boję)
  Czy jest może tu ktos kto mial podobny problem lub wie gdzie moge sama o tym poczytać
  Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki
  Ania

  Mati 19.04.04

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close