święta malucha

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #58824

  koliber

  idą Święta i zastanawiam się, jak je urządzić, żeby moje dziesięciomiesięczne dzieciątko odczuło choć trochę, że to szczególne dni. Chciałabym, żeby spędził je miło i miał też trochę przyjemności. Na przykład coś dobrego przy wigilijnym stole (choć co prawda długo przy nim nie wytrzyma). Co Wy zaproponyjecie do jedzonka swoim maleństwom na Wigilię, czy na przykład gotowany karpik (odrobina), to nie będzie dla niego jeszcze za wcześnie? I wogóle , jakie macie pomysły na Wigilię malucha, oprócz zabawy i uciechy z obecności rodziców oczywiście?

  pozdrawiam serdecznie – Gośka i Filipek 15.02.2004

  #751574

  Anonim

  Re: święta malucha

  Ja myślę ze takiego karpika to możesz dać spokojnie…
  Nina co prawda jest nieco starsza ale dostanie też pierożka ruskiego ( pamietam że pierwszy raz dalam pieroga jak miała mniej wiecej 10 mies.), troszkę barszczyku, coś z ciast….
  Chciałabym żeby w miarę możliwosci i apetytu uczestniczyła w wigilijnej kolacji…

  Monika, Mateusz & Nina 19.11.2003  #751575

  monikachorzow

  Re: święta malucha

  ja chyba małemu ugotuje ale mintaja z marchewką -bo chudszy ,troszke -tylko symbolicznie.on bardzo lubi ziemniaczki więc będzie miał co jesc.zawsze mam awaryjne flipsy i biszkopty gdyby mu spacjały wigilijne nie zasmakowały.na kapuste ,makówki i sernik będzie musiał poczekac minimum do przyszłych świat…

  Monika i Marcinek (15.01.04)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close