świnka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #50017

  zorina

  dzisiaj się dowiedziałam, że moja koleżanka, z którą spotkałam się ostatnio dwa razy, zachorowała na świnkę. Nie ukrywam – jestem trochę przerażona…
  Nigdy nie chorowałąm na tą ” zarazę”, a podobno objawy tej choroby występują po 3 tygodniach.
  Dzwoniłam do mojej lekarki i dowiedziałam się, że jedynie mogę wzmocnić swój organizm poprzez picie wapna i łykanie Rutinoskorbinu, bo jako takiego leczenia w przypadku tej choroby nie ma…(?)
  Czy wiecie coś na ten temat, może istnieje jeszcze „coś” co mogłoby pomóc i najważniejsze- jakie są skutki uboczne i czy wpływa to choróbsko na maluszka?!
  Liczę na Was i pozdrawiam
  zorina
  25tc

  #643185

  idalka77

  Re: świnka

  Miesiąc temu pojawił się tu na forum temat o śwince, przepisałam wtedy dziewczynie fragment z książki o tym, oto link do tamtej wypowiedzi:
  http://www.dzieckoinfo.com/forum/showthreaded.php?Cat=&Board=oczekujac&Number=560692&Search=true&Forum=oczekujac&Words=%B6winka&Match=Entire%20Phrase&Searchpage=0&Limit=50&Old=3months&Main=560631

  Pozdrawiam i życzę powodzenia

  Aga & baby  #643186

  ewelina1501

  Re: świnka

  Nie wiem niestety jak się ustrzec świnki, ale chciałabym Cię pocieszyć. Kuzynka mojego męża zachorowała na świnkę w 6. miesiącu ciąży, czyli podobnie jak Ty jesteś. Zaraziła się od swojej 4-letniej córki. W marcu br. urodziła śliczną, zdrową dziewczynkę. Nic jej kompletnie nie było. Nie denerwuj się więc i myśl pozytywnie, bo Twój stres bardziej może zaszkodzić maleństwu niż sama świnka.
  Pozdrwawiam
  39tc

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close