Syrop “Melisan”

Witam.
Mam takie pytanie, czy któraś dawała dziecku syrop melisan? (syrop ziołowy, uspakajajacy,pomagajacy zasnac). Polecił nam go lekarz gdy nie wytrzymywałam juz bezsennych nocy przez moja córeczkę(a miała wtedy jakieś pół roku). Od dłuzszego czasu daje jejgo(pół łyżeczki wieczorem i śpi ładnie,ale ktoś mi powiedział,że nie wolno dawać codziennie. Wiecie cos na ten temat?


Oliwka13.09.2005

2 odpowiedzi na pytanie: Syrop “Melisan”

cszynka Dodane ponad rok temu,

Re: Syrop “Melisan”

może chodzi Ci o melisal? Ja taki podawałam mojej Oli jakiś czas temu. Poprawy nie widziałam to miała przepisany jakiś silniejszy, na receptę był. ALe podawałam go sporadycznie, przy jakiś większych “akcjach” nocnych mojej córci. Teraz w ogóle się to nam (tfu, tfu! ) nie pojawia .
Nie pamietam natomiast jak to było z ta częstotliwością podawania. Ale może chodzi o to, ze organizm “uodporniłby się” na to i nie reagował na melisę tak jak do tej pory – czyli już tym syropkiem tak szybko byś córci nie wyciszyła.

nala Dodane ponad rok temu,

Re: Syrop “Melisan”

Faktycznie Melisal dzięki:)


Oliwka13.09.2005

Znasz odpowiedź na pytanie: Syrop “Melisan”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Stan podgorączkowy przy antybiotyku
Cześć dziewczyny, potrzebuje rady. Moja córka ma zapalenie ucha. W sobotę lekarz przepisał jej Augmentin i od tego dnia go bierze. Wcześniej nie miała temperatury, a dzisiaj wieczorem stan podgorączkowy
Czytaj dalej