Szaleńczy PISK

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #55927

  kiska1

  Witam, mam mały problem z moim prawie rocznym synkiem. Otóż Igorek od około 1,5 tygodnia przeraźliwie piszczy. (Na ulicy nie ma przechodnia, który by sie za nami nie oglądał – poprostu uszy puchną) Ogólnie wogóle mało gaworzy i bardzo mnie to niepokoi. Ale za to ruchowo jest w superowej formie a przecież każde dziecko rowija się idywidualnie. Nie wiem sama co mam robić, boję się czy ten pisk nie świadczy o jakiejś wadzie słuchu. Nie chcę wpadać w panikę ale może warto odbyć wizytę u laryngologa??. Może, ktoś z Was ma podobny problem i może mi coś doradzić.

  Kiska i Igoś (05.11.03)

  #715351

  cass

  Re: Szaleńczy PISK

  Nie wiem czy coś Ci doradzę ale Kubi też od kilku dni piszczy – przeważnie w zabawie – biegając po mieszkaniu. Uszy więdną. Przedwczoraj to nawet odkurzacz „przepiszczał” 🙂
  Ale nie robi tego cały czas więc nie wiem czy to to samo co u Igorka. Choć kto wie. Może się rozkręci.
  A jeśli masz się niepokić – waryo udać się lekarza – choćby po to żeby usłyszeć że wszystko jest w porządku.

  Pozdrawiam

  Cass, Kubi (8.12.2003) i Kurczaczek (kwiecien 2005)  #715352

  wyki

  Re: Szaleńczy PISK

  Iza ruchowa też jest ponad przeciętna a z mową tak jak u was trochę gorzej. Mówi już proste słowa a rozumie o wiele więcej. Ostatnio bawi ją np. dziki wrzask. I od czasu do czasu drze się tak dla zabawy – czasem nawet ochrypnie od tego. Myślę ze dzieciaczki w ten sposób poznają swoje mozliwości głosowe i nie jest to coś dziwnego.

  Monika i Iza 16 miesięcy

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close