Szczepienie

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #7925

  barpa

  Cześć
  Chciałabym Was prosić o opinie na temat szczepienia przeciwko HIB. Co myślicie o tym szczepieniu i czy zaszczepiliście swoje maleństwa?
  Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie: czy któraś z Was orientuje się po jakim czasie od infekcji można szczepić dziecko. Moja maleńka – 4 miesiące ma być w środę zaszczepiona III dawką przeciwko błonicy, krztuścowi i tężcowi oraz doustną Polio. Od wczoraj pokasłuje i ma lekko zatkany nosek. Na szczęście nie ma gorączki i ma całkiem niezły humorek. Mam nadzieję, że nie jest to nic poważnego, jednak w kontekście szczepienia trochę się martwię. Czy któraś z Was miała podobną sytuację i jak z tego wybrnęła?
  Pozdrawiam
  Baśka

  #137975

  czarna

  Re: Szczepienie

  Ja nie szczepiłam Ewci szczepionką przeciw hib ( jak pamiętam jest to przeciw zapaleniu opon mózgowych?)Ale jest to indywidualny wybór, .Nie szczepiłam jej też normalna darmową szczepionka bo było by wiecej kłóć a ona tego nie lubi(jak każde dzieciątko)wybrałam Tetracoq(absorbowanaszczepionka przeciw błonnicy,tężcowi,krztuścowi i inaktywowana szczepionka przeciw poliomyelitis (tak pisze na ulotce). Ja nie miałam takiego problemu jak ty ale czytałam że po „”żywych bakteriach””czyli infekcjach należy odczekać ok 6 tygodni.Mojej znajomej dziecko też miało katar i poszła w 2 tygodnie po wyleczebiu

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close