Szeroki nos u niemowlaka, gdzie szukać pomocy?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #109485

  emi2026

  Moja córka ma prawie 8mcy i ma strasznie dziwny nos tzn szeroki.
  Dodam ze ciąża moja była cały czas zagrożona, mała miała położenie nóżkowe tzn stopa jej była w kanale rodnym, a głowa niestety ocierała się o moje żebro i jak się urodziła to włosy na środku głowy miała wytarte czoło i nos były czerwone od przytarcia.
  Na środku nosa ma dziurkę z której sączy się ciągle jakaś wydzielina jakby ropa a nos wygląda okropnie jest poprostu gruby, szeroki jakby zmiarzdzony no i ciągle czerwony na czubku, nie wiem czy to normalne. Pani dermatolog patrząc na to powiedziałą że to tak dzieci mają że to zniknie jednak mała niedługo skończy 8 miesięcy a dziura nadal jest, nos jest czerwony i nawet chyba grubszy.

  Może ktoś wie gdzie mam się z tym problemem udać, czy to jakieś prześwietlenie trzeba zrobić czy co? I jaki lekarz od tego jest bo kompletnie nie wiem?

  #4763147

  ewike

  A pediatrzy co na to? Zaczęłabym od laryngologa, dziurka to może być przetoka. Niepokojące, ze coś się z niej sączy.  #4763148

  emi2026

  Nasz pediatra akurat nie widzi w tym nic niepokojącego, będąc u dermatologa też stwierdził że to zniknie jednak sama czuje że jest coś nie tak. Każdy kto widzi moje dziecko pyta co jej się w nos stało dlaczego ma spuchnięty i czerwony to chyba nie jest dobrze

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close