szpital na Karowej

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #41543

  olus

  Idę we wtorek na histeroskopię na Karową.

  Czy któraś z Was była może tam na oddziale ginekologicznym? Chciałabym wiedzieć jak opieka, warunki itd…
  Pozdrawiam,

  Ola

  #544083

  smoczkab

  Re: szpital na Karowej

  na ginekologii byłam tylko przez dobę po cesarce, dwa lata temu. Więc niewiele pamiętam. Może tylko to, że pielęgniarki i lekarze byli mili.

  smoczka-Agusia



  #544084

  z-kasia1

  Re: szpital na Karowej

  Byłam tam kilka miesięcy temu (na obserwacyjnym, z ginekologią) i szpital był w trakcie remontu. Część, w której leżałam była bardzo czysta, ładna itp. Ja leżałam znacznie dłużej niż Ty będziesz – oby. Warunki były ok: można było korzystac z kuchni (oddzielne pomieszczenie na korytarzu), jesli pacjentka nie wzięła wody do picia (bo tak się trafia – jak np. przyjeżdżał ktoś w nocy) można skorzystać z baniaczków z wodą, które stoją i są dostępne.
  Ja leżałam w jedynce i miałam tam łazienkę, ale sale są raczej 4 osobowe – z tym, że w tej sprawie nie pomogę (zajrzałam raz i było ładnie, czysto). Opieka fachowa, do mnie przychodzili po kilka razy dziennie (nie tylko na pomiar ciśnienia itp., ale i na zwykłe kontrole z pytaniem: czy nic się nie stało, jak się czuję itp.)., wykonano mi przy zapisie tyle badań, że aż głowa boli (chyba tak na zaś) – ale czy od nowego roku też tak jest…nie wiem. Wiesz, oczywiście były siostry bardzo opiekuńcze i te mniej przyjemne – ale jak to ludzie…Ja głównie leżałam, więc też nie mam aż taki dobrze wyrobionego zdania – mówię jak było w moim przypadku.
  pozdrawiam,

  Kasia i majowo – czerwcowa Zosia

  #544085

  mysia

  Re: szpital na Karowej

  Ja byłam miałam tam robiony zabiego po poronieniu mnie sie osobiscie bardzo podobała, połozne sa super bardzo opiekuńcze a lekarze….super wszystko wytłumacza wyjasnią, i przede wszystkim jest to zupełnie odnowiony oddział na karowej ja lezałam w pokoju 2 osobowym, łazienki super jedzenia – baaardzo duzo i smaczne

  Pozdrawiam i zycze powodzenia

  Mysia – mama aniołków
  03.11.03
  05.02.04

  #544086

  marti1

  Re: szpital na Karowej

  Olus,

  Ja miałam łyżeczkowanie na karowej i warunki są bardzo dobre na oddziale ginekologii operacyjnej bo jest po remoncie. Pielęgniarek jednak nie wspominam super miło. Nie byłam zaskoczona, że były trochę złe jak je wywoływałam przyciskiem bo umierałam z bólu. Tak bym się spodziewała i tak było. Lekarze w miarę mili ale nie chcieli nic tłumaczyć przez co strach rósł.
  Generalnie myślę jednak, że ok…nastawiałam się, że będzie gorzej.

  Powodzenia! :-))

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close