szpital Wojewódzki w Gdańsku- podziękowanie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #74570

  goche

  Piszę ten post, żeby w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność dr Zygmuntowiczowi i pani położnej Halinie Cygan ze szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku.
  Przeżyłam tydzień temu dramat, moja córeczka umarła w 34 tc. Zapadła decyzja o porodzie siłami natury.
  Przetrwałam dzięki ogromnej życzliwości i fachowej pomocy z jaką spotkałam się w szpitalu. Ciężko mi nawet wymienić wszystko za co chciałabym podziękować. Żadna pani pielęgniarka nie pozostała obojętna. Wszystkie ze mna rozmawiały i pocieszały jak mogły. A opieka i troska ordynatora- dr Zygmuntowicza po prostu była nieoceniona. Pierwszy raz spotkałam tak ciepłego i wspaniałego lekarza. Był przy mnie cały czas przy porodzie i często zaglądał, aby się dowiedzieć jak sie czuję na oddziale patologii ciąży. Pani Halina Cygan poprowadziła poród tak wspaniale, że w 2 dni ustąpiły wszystkie fizyczne dolegliwości.
  Również bardzo starano się pomóc mi od strony psychicznej i w dużym stopniu zawdzięczam im to, że teraz wierzę że dalsze zycie ma sens.
  Nie umiem dobrze wyrazić swojej wdzięczności, ale zrobiłam to tak, jak potrafię. DZIEKUJĘ !

  #983009

  dinna

  Re: szpital Wojewódzki w Gdańsku- podziękowanie

  Hejka
  ja rowniez dwa razy rodzilam w wojewodzkim, przykro mi ze cie spotkala taka przykrosc :(((
  dr Zygmutnowicz jest jaki jest czasami cos palnie ale nie mozna mu odmowic troski, nawet jak nie jest na obchodzie to zajdzie do bardziej problemowych pacjentek

  pozdrawiam i zycze szybkiej ponwonej i szczesliwie zakonczonej wizyty w wojewodzkim

  pozdrawiam
  Hanka

  Dinna
  Dominika 26.08.2002 i Piotr 08.11.2005  #983010

  joanka24

  Re: szpital Wojewódzki w Gdańsku- podziękowanie

  Bardzo ci wpółczuję, a jednocześnie cieszę się, że w tych trudnych chwilach trafiłaś na fachowców i najważniejsze -ludzi o dobrych sercach. Ściskam cię mocno i życzę jak najszybszego powrotu do błogosławionego stanu, na pewno wszystko się dobrze ułoży….

  Asia, Milenka i

  #983011

  matasiak

  Re: szpital Wojewódzki w Gdańsku- podziękowanie

  BARDZO MI PRZYKRO ze stracilas dzidziusia ale dobrze sie stalo ze trafilas do Wojewodzkiego i do Zygmuntowicza 🙂 bylam bardzo zadowolona z opieki na oddziale patologii oraz podczas porodu i po nim. Rowniez moge podziekowac zespolowi z Wojewodzkiego.

  Matasiak i Weronika 30.07.05

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close