Szukam

Witam.

Zacznę od tego, że nie wiem czy umieszczam ten temat w dobrym dziale. Wybaczcie, że idę na łatwiznę i nie grzebie po forum poszukując podobnego topiku, być może jakiś zbiorczy wątek osób z podobnym “problemem” istnieje, jeśli tak proszę go tam przenieść.

Jestem ojcem 2,5 latki. Córka ma bardzo sporadycznych kontakt z dziećmi. Raz w tygodniu uczęszczaną zajęcia ruchowo-plastyczne i to w zasadzie jedyny regularny moment gdy spotyka się z rówieśnikami. Osiedlowa piaskownica to enklawa starszych pociech, więc raczej się tam nie odnajduje. Wśród znajomych jakoś brak latorośli, siłą rzeczy mała ma braki w zabawach z dziećmi. Czasem popełniam wyjście do bawialni, ale jakoś wstrzeliwujemy się w okienka i sala święci pustkami.

Córka coraz częściej sygnalizuje potrzebę poznania jakiejś kompanki/kompana do brojenia. Szukamy więc kogoś do wspólnych zabaw czy spacerów w weekendy lub popołudniami. Kogoś w podobnej sytuacji.

Ah, najważniejsze jesteśmy z Dąbrowy Górniczej/Zagłębia Dąbrowskiego.

Pozdrawiam, Marcin.

Potrzebuje
Nocleg w Jarosławcu
Witam serdecznie. Mam zamiar zabrać rodzinę na "Bieg po plaży" w Jarosławcu, który odbędzie się 6.07.2014r. Planujemy nasz pobyt od 5 do 9 lipca (terminy mogą troszkę się przesunąć lub wydłużyć).
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
sukienki, baleriny, sandaly
nie mam sie w co ubrac :mad: mozecie podrzucic co widzialyscie fajnego? na dobra sprawe mam torebke :D reszty brak. ps. chetnie rzeczy maskujace mankamenty figury typu 5-ty miesiac ciazy-widmo
Czytaj dalej