Szukam dobrego specjalisty w Bielsku-Białej (laryngologa oraz allergologa)?

Witam wszystkich.
Od urodzenia mojej Madzi (czyli od ponad 5-ciu lat) “borykam się” z jej przeróżnymi dolegliwościami. Córka ma przewlekłe zapalenie zatok, refluks żołądkowo-przełykowy i oczywiście jest alergikiem ( i to jakim). Oczywiście wykonaliśmy już mnóstwo badań potwierdzających jej choroby, jednak wciąż nie mamy pewności, na co dokładnie jest uczulona i czy nie można zrobić czegoś z ciągle spływającym katarem do gardła ? Jeśli ktoś może mi polecić dobrych specjalistów z dziedziny alergologii i laryngologi w Bielsku bądź okolicach, to byłabym bardzo wdzięczna. Przydało by się również wiedzieć, gdzie i jakie badania mogłabym jeszcze wykonać aby dowiedzieć się na co DOKŁADNIE córeczka jest uczulona, ponieważ to, że mamy lipiec, a ja wciąż nie mogę wychodzić na pole zaczyna doprowadzać mnie do szału (dziecko po 4 godzinach spędzonych na placu zabaw zaczęło kaszleć i znów mamy cudowny ściekający do gardła katar).

Pozdrawiam serdecznie.

Tematy, których nie znalazłam w forum
Kominek - szukam inspiracji
Mam kominek wbudowany w ścianę. Płaska prosta powierzchnia. Teraz będziemy malować pokój i chcemy jakoś "wykończyć" kominek. Chciałabym, żeby to było coś bardzo prostego. Może widziałyście coś fajnego.
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Przyduszenie przy porodzie
Witajcie forumowiczki, szukam pomocy, porady, podpowiedzi, może któraś z Was przechodziła przez coś podobnego. Mój 2-miesięczny chrześniaczek został podduszony przy porodzie, w 1 i 3 minucie życia dostał 0 punktów za
Czytaj dalej