Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #23592

  mania

  Czy któraś z was rodziła we Wrześni?? Moja koleżanka ma termin na września i chciałaby właśnie tam rodzić. Czy wiecie czy dają tam znieczulenie zewnątrzoponowe ( ile kosztuje) czy możecie polecić lekarza lub położną która dobrze by się zjęła ewentualną pacjentką i ile kosztuje taka przyjemność.
  Czekam na odpowiedź.

  Marzenka i Marysia albo Franek (2.01.2004)

  #320165

  munia

  Re: Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

  Cześć. Moja koleżanka rodziła we Wrześni 2 miechy temu. Ogólnie jest zadowolona ze szpitala, ponieważ oni stosują metody naturalne, czyli bez lewatywy, bez golenia krocza. Ale ona miała też przygodę podczas porodu, której jej nie zazdroszczę, tzn. dziecko się obróciło główką do góry w momencie jak już rodziła naturalnie, a lekarz nie chciał jej zrobić cesarki, bo stwierdził, że limit dzienny się skończył. Ale w końcu jej mąż, zapłacił mu (ile nie wiem) i zrobili, a tutaj też przygoda. Najperw znieczulenie zewnątrzoponowe, po którym wszystko czuła (anestezjolog podał za małą dawkę znieczulenia) biedna dziewczyna wszystko czuła, i po chwili zdecydowali o narkozie, wtedy już wszystko było ok. Ale pomyśl sobie ile ona wycierpiała. Mogła podać tego anestezjologa do sądu, ale nie chciała już robić zamieszania.
  Dlatego nie wiem czy ten szpital jest godny polecenia……..
  Ewa i Kaja (26.09.2003)  #320166

  mania

  Re: Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

  Dziękuję Ci za odpowiedź i szczerze mówiąc mam nadzieję, że jest tu ktoś kto lepiej przeżył tam poród. Az nie wiem co mam teraz powiedzieć mojej koleżance, ona ma termin na 28 września i strasznie się juz na ten szpital napaliła. Poczekamy zobaczymy.

  Marzenka i Marysia albo Franek (2.01.2004)

  #320167

  mycha100

  Re: Szukam kogoś kto rodził we Wrześni.

  Mój były tam pracował na Ginekologii i mówił, że to rzeźnia i żeby tam rodzić to trzeba mieć wyjątkowego pecha. Ze wszystkim czekają na pieniążki i to podobno nie małe. Jak może to niech jedzie do Gniezna albo do Kostrzynia.
  Lekarz chyba wie c najlepiej co się tam dzieje.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Forum ‘Wszystko o porodzie’ jest zamknięte dla nowych tematów i odpowiedzi.

Close