szukam niani- ile zapłacić?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #109305

  banzi07

  Szukam kogoś, kto przyjdzie do mnie do mieszkania na 2-3 godziny dziennie od 11 do 13-14 i pobawi się z moją córcią, jeśli będzie pogoda, zabierze na spacer 🙂 Ogólnie jak od 1 września pójdę do pracy, to z córą zostanie babcia, ale ze względu na to, że ma 2 piski i musi je wyprowadzić a także dlatego, że nie chcę jej tak męczyć, to chcę właśnie kogoś takiego poszukać, kto na codzień przyjdzie i odciąży babcię w opiece nad małą. Jestem z Wejherowa centrum, może jest ktoś z forum chętny? Podpowiedzcie mi proszę ile kaski powinnam zapłacić według Was takiej osobie?

  #4743541

  zuzel

  Może poszukaj na jakimś portalu / forum nianiowym jakie są stawki w Twojej okolicy. Bo z tego co wiedzę, to co osiedle nawet, to inne ceny, nie mówiąc o różnych rejonach Polski.  #4743542

  banzi07

  Zamieszczone przez zuzelka83
  Może poszukaj na jakimś portalu / forum nianiowym jakie są stawki w Twojej okolicy. Bo z tego co wiedzę, to co osiedle nawet, to inne ceny, nie mówiąc o różnych rejonach Polski.

  no tak, tylko na tych wszystkich portalach zazwyczaj są osoby, które chcą się zająć dzieckiem przez cały dzień a u mnie jest inna sytuacja.

  #4743543

  aoh

  płace 10 zł/h. ale to sa 2-3 h w ciągu całego dnia a tych dni jest 2-3 w tygodniu.

  #4743544

  mam

  Wiesz co na niani. pl sa tez osoby ktore pomagaja w porzadkach domowych itd.. Poszukaj bo sa osoby ktore chca dorobic a nie zarobic;). Lub powieś w swojej okolicy ogłoszenie.

  Ja płaciłam 7 zł/h ale była dwojka dzieci, poza tym trzy razy w tygodniu od 11-17. Zakres obowiazkow to wspolny spacer, i zajmowanie sie ja w tym czasie bylam w domu.. Tylko byla to moja przyjaciolka mimo, ze nie chciala pieniedzy placilam bo musiala dojezdzac pociagiem jakies 15 minut do nas.. To tez trzeba wziac pod uwage ewentualne dodatkowe koszty.

  U mnie stawki sa miedzy 9 a 12 zł.

  #4743545

  monikachorzow

  Zamieszczone przez banzi07
  no tak, tylko na tych wszystkich portalach zazwyczaj są osoby, które chcą się zająć dzieckiem przez cały dzień a u mnie jest inna sytuacja.

  niekoniecznie.
  np na portalu niania .pl mozna zaznaczyc czy ma to byc opieka stała w pelnym wymiarze godzin czy dorywcza.ja w ten sposób znalazłam opiekunke na kilka godz w tygodniu.

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close