Szukam Pań które rodziły w Toruniu

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #56642

  angie

  Witam w styczniu będę rodzić w szpitalu na Bielanach w Toruniu, dużo osób przekonuje mnie jednak do porodu w niezbyt odległej Bydgoszczy, co robić ?

  #725266

  mrowa

  Re: Szukam Pań które rodziły w Toruniu

  Hej
  Ja rodziłam w Toruniu. Mieliśmy poród rodzinny i położną poznaną w szkole rodzenia, więc sam poród wspominam bardzo miło. Trochę gorzej było później – tzn. ograniczony (bardzo mocno) wstęp dla męza, no i ja sama z noworodkiem – tzn. jak poprosisz o pomoc to oczywiście ktoś przyjdzie, było dość trudno, ale to tylko 2 dni. Nie jest żle!
  Pozdrawiam

  mrówa+Oskarek (12-03-03)  #725267

  lea

  Re: Szukam Pań które rodziły w Toruniu

  Zajrzec do dzialu z porodami – ostatnio pojawily sie tam 2 opisy porodow torunskich – jeden pozytywny, drugi niestety mniej….
  Jestem spod Torunia, znacznie wiecej dobrego slyszalam o Bydgoszczy… jednak to nie znaczy, ze Torun jest taki fatalny… sama rodzilam w znacznie gorszym, a bylo niezle.

  Lea i Mateuszek

  #725268

  kaska-i

  Re: Szukam Pań które rodziły w Toruniu

  Witaj! Ja zamierzam rodzić w Bydgoszczy choć mieszkam w Toruniu mój gin bardziej polecał Szpital Miejski czyli dwójkę. Po porodzie rodzinnym mąż może zostać z tobą a przecież wtedy najbardziej będziesz potrzebowała pomocy kogoś bliskiego, w Toruniu po 2- godzinach mąż musi wyjść. Byłam zobaczyć odział w Bydgoszczy wygląda normalnie, dwa boksy przedzielone ściankami i drzwiami (przesuwane). Na końcu wanna do porodu w wodzie lub do poszczególnych etapów wchodzenia do niej co 30 min, od momentu kiedy powie położna, dobrze mieć swoją to wszystko jest do załatwienia.Ja jeszcze nie rodziłam termin mam na grudzień i jeśli bedziesz chciała wiedzieć coś więcej to możesz napisać na prywatny.Rózne sa opinie o tych szpitalach ale wyboru musisz dokonać sama, jak będę po to dam Ci znać pozdrawiam z dzidzia

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close