szybka sprawa – prywatny żłobek a umowa???

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #70227

  kassma

  Poradźcie proszę, szybka sprawa!

  Pisałam już kilka dni temu o klubie Małe Misie. Osoby wstępnie zapisane mają przychodzić już w tym tygodniu i najlepiej szybko podpisywać umowę aby zaklepać miejsce. Remont ciągle trwa w lokalu więc efektu końcowego jeszcze nie widać.
  A ja ciągle nie wiem o jakie zezwolenia pytać, jakie opcje sprawdzać, co powinno być zagwarantowane w umowie (czy max. ilosć dzieci, przestrzeń, ilość posiłków, opieka pielęgniarska) itp.

  Wpisowe jest wysokie bo 1000zł i szkoda byłoby tę kasę stracić gdyby klubik okazał się niewypałem.
  Z drugiej strony może się okazać, że jeśli będę wątpić albo długo myśleć wolne miejsce przejdzie mi koło nosa. To jedyny klubik dla dzieci poniżej 2 lat powstający w mojej okolicy.

  Mamy oddające swoje pociechy do prywatnych żłobków: poradźcie proszę co powinno się znaleźć w umowie, o jakie pozwolenia/uprawnienia pytać, jakie są wymogi lokalowe, organizacyjne.
  Słyszałam że żłobek powinien być zarejestrowany jako niepubliczny ZOZ a przynajmniej powinien mieć w działalności gospodarczej wpisane usługi czasowej opieki nad dziećmi albo usługi opiekuńczo-wychowawcze. Czy coś jeszcze?

  Liczę na waszą pomoc.

  KASIA i TYMEK 29.04.2004

Postów wyświetlanych: 1 (wszystkich: 1)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close