szybko drugie dziecko

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #56780

  dorula

  Kochane dziewczyny, moja Oleńka ma teraz 4 miesiące a ja myślę już o drugim dzieciaczku i to jak najprędzej. Jednak jak mówię o tym to wszyscy robią takie oczy jakbym była stuknięta, czy coś. Wiem, że lekko nie będzie, ale wiem też jak fajnie jest mieć rodzeństwo w zbliżonym wieku. Czy jest tu może jakaś frumowiczka oczekująca na dziecko z maleństwem w domku? Co myślicie o moich zamiarach?

  Dorotka

  #726583

  lea

  Re: szybko drugie dziecko

  Po 1. – to czeste odczucie mlodych mam – czasami mija z uplywem tygodni. Po 2. mala roznica wieku jest bardzo fajna; moja stostra jest o rok i 10 dni mlodsza ode mnie.
  Po 3. jest sporo takich mam tutaj, na pewno sie odezwa. A decyzja sama w sobie zalezy od wielu spraw – na pewno glownie od diagnozy lekarskiej.

  Lea i Mateuszek  #726584

  jaewa

  Re: szybko drugie dziecko

  Witam,
  ja niestety Ci nie poradzę, ale znalazłam, że niedawno, bo 28.10 „erika26” pisała na oczekujących, że ma 7 miesięczną córeczkę i chce znów być w ciąży. Spróbuj z nią „pogadać”. Poza tym chyba zapytaj na kiedy dziecko już jest- tam pewnie są już takie mamy.
  pozdrawiam

  Ewa AmelkAniołek2.04.04

  #726585

  ewaak

  Re: szybko drugie dziecko

  Dorotko to naprawdę super sprawa

  Ja zaszłam w ciążę jak Dominik miał 6 miesięcy i miedzy chłopakami jest 15 miesięcy róznicy…
  Poczatki nie są łatwe, ale tez nie takie straszne jak mogłoby się wydawać …
  Teraz jak Filipek ma już prawie 1,5 roku a Dominik w marcu skończy 3 latka jest juz fajnie…oni bez siebie nie mogą życ, a jak się bawią, przytulają, śmieją, wygłupiają, ja jestem bardzo szczęśliwa, że mam dwa przeurocze brzdące
  Dwójka dzieciaczków to podwójne szczęście!!!

  Polecam jak najbardziej rodzeństwo dla Oleńki

  Pozdróweczki!!!


  Ewa/ Filipek i Dominiś

  #726586

  sodorota

  Re: szybko drugie dziecko

  ja jestem mamą prawie 2-letniego malucha, w grudniu skończy 2 latka, i także w grudniu szykuje mi się poród, nie wiem jak tobie ale dla mnie pierwszy rok z malutkim dzieckiem był ciężki, ciągłe wstawanie w nocy, ciągle nie wyspana. Teraz mały jest już starszy, noce są odespane. Myślę że to jest najlepszy moment na 2-gie dziecko, kiedy właściwie nie musisz już poświęcać całej uwagi pierwszemu- pamiętaj że gdy teraz zdecydujesz się na drugie, będzie ciciężko, bo gdy dziecko zacznie już chodzić, nie będziesz miała chwili wytchnienia, ajeszcze maluszek????????Dlatego proponuję abyś się jeszcze dobrze zastanowiła nad momentem, wszystkiego dobrego ci życzę.
  pozdrowionka!!!!!!!!

  [obrazek]src=”http :/ /www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=31862″>[/obrazek]

  #726587

  ewike

  Re: szybko drugie dziecko

  Ja też tak mam
  Kurcze, Lea mówisz, że to syndrom mam z krótkim stażem, a pierworodne stara się oddalic moment pojawienia się rodzeństwa?
  A juz na poważnie nie chcę przezywać znów długich starań może tym razem się nam wpadnie …

  Ewa i Przemek (15.07)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close