Ta przekleta glukoza :(((

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #45613

  wichrowa

  Witam! Jest mi smutno….wszystko do tej pory przebiegalo bez większych komplikacji. Nieraz twardnieje brzuszek, ale sporadycznie, no-spę wzięłam 1 raz! Aż trzeba było zrobić test obciążenia glukozą. Na czczo wynik prawidłowy ale po 50 glukozy, po 1h 175!! Wystraszona poleciałam do ginka, on uspokoił mnie, powiedział, że to nic wielkiego. Spytał czy jem słodycze i duzo owoców….no oczywiście-odpowiedziałam. Bardzo dużo owoców, piję same soki. Kazał odstawić całkowicie slodycze, wszystkie owoce i soki i powtórzyć test za kilka dni z 75 glukozy. Idę we wtorek. od kilku dni dieta. Odstawiłam też ziemniaki i inne węglowodany. Trochę się boje ale mam nadzieję, że ten wynik będzie w normie.
  Pozdrawiam mamusie i brzuszki.

  Kate i Ktoś

  #592508

  ewike

  Re: Ta przekleta glukoza :(((

  Koleżanka mówiła, że jej wychodziło nie tak właśnie z powodu jedzenia w dniu poprzedzającym badanie i na dzien przed nie pozwoli sobie nawet na jabłko.
  Trzymam kciuki, będzie dobrze!

  Ewike i lipcowa Poziomka  #592509

  wichrowa

  Re: Ta przekleta glukoza :(((

  Własnie mam nadzieje, że słodycze, owoce i soki były przyczyną takiego wyniku. Choć jesli wynik będzie w normie to i tak będę musiała sie ograniczyć z węglowodanami do końca ciązy – tak powiedział lekarz. Ale dla dzidziusia wszystko!!! No i nie przytyję tak bardzo a już mam prawie 9kg do przodu. Pozdrawiam

  Kate i Ktoś

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close