Ta wredna małpa przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #14512

  magie

  Niestety rano mnie trafiło i nici z bobasa. Ja jestem załamana, ale mój mąż jeszcze bardziej. Na dokładkę obejrzeliśmy wczoraj film o cudzie poczęcia i to nas dobiło.

  Beznadzieja !!!!!!!!!!
  Wyć się chce!!!!!!!!!!!!!!!!
  Pomocy!!!!!!!!!!!!

  magie
  1 dc.

  #216092

  marta75

  Re: Ta wredna małpa przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Nie załamuj się!
  Wiem jakie to przykre ale nastepnym razem na pewno sie uda! Jak pisała tu jedna z dziewczyn nic nie dzieje się bez przyczyny. Tez tak sobie myslę, że ten miesiąc później musi mieć jakiś sens, którego na razie nie rozumiesz ale z czasem okaże się, że super się stało  #216093

  kiska1

  Re: Ta wredna małpa przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Kochana ja też wczoraj oglądałam ten film i beczałam. Szlak mnie trafia jak sobie pomyślę, że ja nie mogę tak bez problemów mieć takiego dzidziusia. Ja mam już taką handrę, że kosmos dzisiaj 31 d.c, jakoś dziwinie się czuję, chciałabym zrobić test ale się boję. Miałam takie małe plamienie o barwie brązowawej. Poza tym coś sie spinkoliło bo przez ostatnie lata okres miałam jak w zegraku 28-29 dni. A kwiecień miał sie tak ładnie zapowiadać, buuuuuuuuu.

  Kiska

  #216094

  magie

  Re: Ta wredna małpa przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Ja od prawie zawsze okres miałam jak w zegarku co 28 dni, a odkąd się staramy to mam różnie od 27 do 32 dni. Owulacja też szaleje, bo zawsze myślałam że wysteppuje ok. 14 dnia, a ostatnio robiłam test owu i mierzyłam temperaturki i wyszła mi na 17dc. i wychodzi na to, że źle celowaliśmy i za wcześnie marnowaliśmy plemniczki.
  Paranoja – może za bardzo się staramy??????????
  magie
  1 dc.

  #216095

  ciku

  Re: Ta wredna małpa przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Magie idziemy leb w leb – tak samo jak w zeszlym cyklu. Obie zaczelysmy 1 marca, a teraz mi chyba tez sie wlasnie cos zaczyna

  Ciku
  http://www.FertilityFriend.com/home/21c41

  #216096

  gosik

  Re: Ta wredna małpa przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  No i się dołączę. Przykro mi… będzie jednak lepiej! Nowy cykl to nowe możliwości!!! Jak już niżej powiedziano – nic nie dzieje się przypadkiem. U mnie też wszystko przez 9 lat było jak w zegarku. Owu czułam zawsze, i z dokładnością co do dnia wiedziałam kiedy będę miala okres…do czasu rozpoczęcia starań – WSZYSTKO SIĘ ROZREGULOWAŁO. zero bólu przy owu, zero śluzu, okres 2 razy w miesiącu…te nasze hormony są wredne. Staraj się myśleć pozytywnie wiem że to głupio brzmi…Będzie dobrze. Trzymam kciuki.
  Pozdrowionka
  Gosia  #216097

  mysia

  Re: Ta wredna małpa przylazła!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Dołączam się do was dziewczyny jeżeli chodzi o rozregulowanie cykli od momentu starań. Myslę, że nawet czasami mam bezowulacyjne, chociaż jak sie nie starałam to mogłam o tym nie wiedzieć ale czuję, że i te moje hormony to też spaprały i mój cykl doprowadziły w grudniu do 65 dni – i co wy na to?? testy robiłam co tydzień bo jeszcze wtedy tempki nie mierzyłam. Teraz mnie juz to smieszy i staram się zachować spokój no i muszę poskromić hormonki.
  No i nie martw się wiesz ile kobitek mówi ” ta cholerna małpa” w 1 dc. Ja pewnie dołączę pod koniec kwietnia

  Mysia
  http://www.fertilityfriend.com/home/1a66f

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close