TANIA BRAMKA !

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #43807

  wasia

  Witajcie mamusie,
  melduję się po dłuuugiej przerwie i sprzedaję Wam pomysł na tanią bramkę dla naszych ciekawych świata dzieci. Zamontowaliśmy takie dwie na schodach. Po szoku cenowym jakiego doznaliśmy w Ikea mój mąż poszedł po rozum do głowy i zakupił w Castoramie drewnianą, ogrodową kratkę – po której pną się roślinki – i przerżnął ją na pół. Powstały dwie brameczki. Zamontował przy każdej cztery haczyki, dzięki którym łatwo się ją zdejmuje kiedy nie ma w pobliżu dziecka. Oczywiście dziecko łatwo obcyka te haczyki i dorośnie do odpięcia tego na samej górze więc trzeba brać pod uwagę zamontowanie po czasie bardziej skomplikowanych zamków. Koszt brameczki – 20 zł + haczyki.
  Polecam!

  Aga i Ania 13 miesięcy

  #571772

  Anonim

  Re: TANIA BRAMKA !

  hmmm,ale czy taka bramka wytrzyma ciezar dziecka???
  My mamy bramke z Nomi(179zl)i jak Hubi zostaje na gorze,a ja ide na dol to czesto stoi przy bramce i probuje sie na nia wspiac!!!Tak wiec ja balabym sie ze jednak ta wasza by tego nie wytrzymala!

  Nelly i Hubert 13 miesiecy!!!!!!!  #571773

  wasia

  Re: TANIA BRAMKA !

  Taka bramka jest dobra na teraz, to prawda. Znając możliwości mojej córki będziemy musieli w przyszłości myśleć o czymś mocniejszym. Narazie jednak jest dobra i się sprawdza.

  Aga i Ania 13 miesięcy

  #571774

  Anonim

  Re: TANIA BRAMKA !

  znajac moje dziecko, to pewnie by sie po tej bramce rowniez piela…………jak ta roslinka……….:)))

  #571775

  agus-25

  Re: TANIA BRAMKA !

  Mój mąż zrobił bramkę otwierana, drewnianą masywną taką jak szczebelki w łóżeczku za niecałe 50zł. Kamil się już na niej wieszał, wchodził na dolne szczeble i jeszcze jakoś stoi :)))) Nie stać by mnie wbyło na taką kupowaną w sklepie.A po za tym wyglada o niebo lepiej niż np. ta najtańsza z IKEII.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close