tanio nad morzem:-)))

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #79111

  ivona

  Wiem,że ten temat już był wałkowany. Szukam czegos taniego nad morzem w okolicach Kołobrzegu. Czy ktoś może ma namiary??? Interesuje mnie cena około 25 zł od osoby:-))) Nie musi być blisko morza, bo i tak będziemy dużo spacerować:-)) Jeżeli któraś z was ma jakies namiary bardzo prosze o podanie. Można pisać na priva. Powiem szczerze, że już mi głowa pęka od poszukiwań ( ceny mają chyba z kosmou).
  Z góry dziękuję

  Ivona I filipek

  #1075621

  monikachorzow

  Re: tanio nad morzem:-)))

  nie chce cię martwić ale nie wiem czy znajdziesz co ś taniego i to teraz.ja szukałam na poczatku kwietnia kwater nad morzem to większośc miała juz zarezerwowane do wrzesnia wszystko.kazali dzwonic przed samymi wakacjami bo może coś sie zwolni…..a ceny….40 zł to minimum na co natrafiłam ,no zdarzały sie jeszcze 35 ale to przeważnie w pokoju bez łazienki z ubikacją u gospodarzy…
  szukaj ,może na coś natrafisz …ale ja skapitulowałam i zostałam przy 40 zł od osoby (dziecko gratis)w mielnie.

  Monika i Marcinek (15.01.04)  #1075622

  ivona

  Re: tanio nad morzem:-)))

  Musze szukać, bo na taką cenę niestety mnie nie stać:-))) W zeszłym roku znalazłam za 20 zł we Władysławowie. Było super:-)))Mam nadzieję, że teraz też cos znajdę:-))

  POZDRAWIAM
  I miłych wakacji
  Ivona i Filipek

  #1075623

  aducha

  Re: tanio nad morzem:-)))

  Cześć, szukaj az znajdziesz. Ja szukałam i znalazłam ale w Karwieńskich Błotach za 20 zł za osobę i dziecko za darmo(5 lat). Łazienka wspólna na 2 pokoje i niestety albo stety daleko do morza( 2 km). Pozdrawiam

  Adriana z Juleczką (21.08.2001)

  #1075624

  ivona

  Czy ktos z was był w Jarosławcu??

  Jestem ciekawa czy to jeast mała miejscowość?? Nigdy tam nie byłam , a znalazłam ofertę. Warto tam pojechać?? Czy może lepiej wybrać się do Ustronia Morskiego?
  POZDRAWIAM i dziękuję za wszelkie sugestie:-)))

  Ivona i Filipek

  #1075625

  ivona

  Re: tanio nad morzem:-)))

  Szukałam, szukałam i znalazłam. Za 25 zł w Ustroniu Morskim i nawet wcale nie daleko od morza bo ok. 400 m. Za Filipka nic nie chcą ( co sie chwali). Mam nadzieję, że będziemy zadowoleni:-)))

  POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁYCH I UDANYCH WAKCJI:-)))

  Ivona i Filipek  #1075626

  vieta

  Re: Czy ktos z was był w Jarosławcu??

  ja byłam dwa razy i teraz też noszę się z tym zamiarem.
  W zeszłym roku byłam w sozku, bo to jets świetna miejscowość, niezbyt duża, sąkafejki, restauracje, w razie niezbyt ciekawej pogody jets gdzie iść z dzieckiem, super.

  Szukam kwater w Jarosłwcu. Gdzie znalazłaś coś fajnego?

  Bo ja w zeszłym roku byłam w Jezierzanach i szłam pieszo do Jarosławca 2km. W tym roku jednak wolałabym być na miejscu choć w Jezierzanach płaciłam 25zł z wyżywieniem, z tym że wyżywienie typowo stołówkowe ale da się żyć.

  #1075627

  vieta

  Re: tanio nad morzem:-)))

  amogłabyś dać mi namiar na Władysławowo?

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close