Tatus na urlopie macieżyńskim

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #12055

  Anonim

  Z przyczyn niezależnych ode mnie musiałam skrócić urlop macieżyński. Ostatnim rzutem załapałam się na ten dłuższy urlop, więc stwierdzilismy, że mąż wykorzysta ostatnie dwa tygodnie urlopu. Nie wyobrażacie sobie jaki przeszedł cyrk u siebie w pracy. Przełożony patrzył na niego jakby spadł z kosmosu. Zaczął się pluc, że mężowi się ten urlop nie należy, że ja mam jakies dziwne kaprysy zamiast sama siedzieć w domu z dzieckiem, a tak poza tym to on ma wielu młodych pracowników i co on zrobi jak wszyscy będą chcieli isć na urlop macieżyński. W końcu wyraził zgodę (zgodnie z przepisami i tak nie robił łaski). Mąż po całej tej przeprawie doszedł do wniosku, że równouprawnienie kobiet i mężczyzn to czysta fikcja, a jego przez to, że chciał się opiekować swoim dzieckiem potraktowano jak człowieka gorszej kategorii, a tak w ogóle to współczuje pracującym przyszłym mamom.

  Dorcia z Adasiem (20.08.2002)

  #186408

  Anonim

  Re: Tatus na urlopie macieżyńskim

  mozesz wspolczuc tez mamom na urlopie macierzynskim, tym skroconym, buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  Pozdrawiam

  Ewa i Krzyś (6.12.2002)  #186409

  pluto

  Re: Tatus na urlopie macieżyńskim

  Ja współczuję……..co z akretyni skrócili urlop macierzyński…..jak zostawić 4 miesięczne dziecko z nianią?????

  Co do urlopów tatusiów, to podejrzewałam, że tak będzie…..a swoją drogą szef zachował się skandalicznie……..mężowi należał się urlop i już………

  Julka kulka i 7 miesięczny Karolek

  #186410

  Anonim

  Re: Tatus na urlopie macieżyńskim

  Szef męża miał wątpliwosci dlaczego przysługuje mi jeszcze dłuższy urlop macieżyński skoro zmieniły się przepisy. Mąż stwierdził to jednym żartem „szefie to był złoty strzał”. Swoją drogą tylko kretyni mogli dojć do wniosku by skrócić urlop. Ale czego spodziewać się po facetach w rządzie skoro jedna z pań ministre stwierdziła , że dziecko zaczyna się wychowywać dopiero jak skończy rok.

  Dorcia z Adasiem (20.08.2002)

  #186411

  iwonta

  Re: Tatus na urlopie macieżyńskim

  Ja się zastanawiam, czy osoby, które skrocały i tworzyły nowe przepist te dotyczące urlopów macieżyńskich mają małe dzieci, wydaje mi się że chyba nie, bo raczej te urlopy zostały by wydłuzone. Nao ale cóż takich mamy reprezentantów w rządzie i już, ciekawe tylko kto tam reprezentuje nas – mamy?

  Iwonta i Natalka(07.10.2002)

  #186412

  Anonim

  Re: Tatus na urlopie macieżyńskim

  Może w następnych wyborach wydelegujemy jakąs mamusie z forum? Ja mam już nawte na mysli pewne propozycje.

  Dorcia z Adasiem (20.08.2002)  #186413

  pati68

  Re: Tatus na urlopie macieżyńskim

  Tym wszystkim paniom (z SLD) na czele z panią minister (bez nazwisk) można kupić jedynie wibratory i kotka (do lizania, bo ma ostry języczek). Przez takie właśnie suki płacę sobie najpierw składki z pensji a później mam skrócony macierzyński… BO NIE MA PIENIĘDZY!

  Pati i 3,5 m. mikolajek.sky.net.pl

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close