test ???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #59532

  malutka

  Proszę pomóżcie…
  Zrobiłam dziś test ciążowy- wynik negatywny. Nie jestem jednak pewna czy wynik jest wiarygodny 🙁 Do zbliżenia doszło 16 grudnia, w czwartym dniu po miesiączce. Dziś jest 28 dzień cyklu, u mnie raczej nieregularnie średnio 36 dni. W ulotce napisane jest, że test wykrywa ciążę już w 6 dni po zapłodnieniu. Czy zatem mogę być spokojniejsza? Byłaby to baaardzo nieplanowana fasolka i jestem przerażona. Właściwie nie mam żadnych objawów oprócz podwyższonej temp.- 37 stopni. Od dwóch dni nie spada. Do @ jeszcze tydzień a ja wariuję…
  Proszę o poradę. Pozdrawiam.

  #759939

  webby

  Re: test ???

  Witaj
  Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać.Piszesz,że masz nieregularne miesiączki,więc innego wyjścia nie ma.
  Jak miesiączka się nie pojawi do 36 dnia(piszesz,że takie przerwy też miewasz) to wtedy powtórz test.To,że test wykazuje juz po 6 dniach to może i prawda ale zależy od tego jak silne jest stężenie hcg w moczu a to jest sprawa indywidualna.U niektórych dziewczyn nawet na samym początku ciąży test nie pokazuje drugiej kreski.
  Pozdrawiam

  Wiolka i Karina  #759940

  zuzanna

  Re: test ???

  przy cyklach 36 dniowych stosunek 4 dni po miesiaczce daje baaaaaaaaaaardzo nikle praktycznie zerowe szanse na ciaze

  #759941

  marta75

  Re: test ???

  Odczekaj tydzień i zrób jeszcze jeden test. J

  Marta, Nela i Ktoś

  #759942

  kasik5

  Re: test ???

  To fakt, że to że testy niby pokazują po 6 dniach to bardziej trik reklamowy – bo to indywidualna sprawa. Ja zrobiłam po 10 dniach i wyszedł negatywny – po czym za tydzień, w dzień pierwszej miesiączki okazało się że zafasolkowałam. Jednak nie stresuj się wcześniej, bo to nie potrzebne!!
  Moja rada zrób test w dzień (lub około dnia) spodziewanej miesiączki to najpewniejsze!Albo dla Twojej spokojności idź za tydzień zrób sobie test ciążowy z krwi (ok. 19 PLN) i będziesz miała pewność.

  Buziaczki, Kasik

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close