Toksoplazmoza – gdzie zrobić wiarygodne badania?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #44037

  sloneczko

  Byłam ostatnio na wizycie w IMiDz i Pani doktor zleciła mi wykonanie badania na coś takiego jak toksoplazmoza. Powiedziała jednak, że należy je wykonać w Sanepidzie lub Zakładzie Higieny ponieważ badania robione w zwykłych laboratoriach w tym także u nich w Instytucie nie są wiarygodne. Co o tym sądzicie?. Czy może ktoś z Was robił właśnie tam badania a jeśli tak to ile kosztowały bo z tego co wiem są one dużo droższe. No ale skoro mają być wiarygodne to chyba warto?

  #573938

  lilianka

  Re: Toksoplazmoza

  Niewiarygodne? Dlaczego badanie wykonane w laboratorium nie jest wiarygodne? Jestem zdziwiona.

  Pozdrawiam


  lilianka  #573939

  beasia

  Re: Toksoplazmoza

  U nas krew pobierają w przychodni, natomiast samo badanie wykonywane jest w jakimś innym laboratorium-chyba właśnie w sanepidzie. ceny sa różne w zależności od laboratorium i miasta – u nas od 55-65 zł. za 2 przeciwciała (IgG i IgM), ale wiem że dziewczyny płaciły nawet koło 100 zł.

  #573940

  aagnieszka

  Re: Toksoplazmoza

  Ja robiłam badania na toksoplazmozę miesiąc temu w laboratorium przy szpitalu. wyniki jak sądzę są dokładne. Koszt badania toksoplazmoza igm -35 zł, toksoplazmoza igg 35zł .Takie ceny są w Poznaniu.

  Agnieszka

  #573941

  kotek15

  Re: Toksoplazmoza

  ja również chodzę do IMiDz i własnie w tamtejszym lab robie badania na toxo, własciwie co miesiąc. I gin prowadzacy ciążę nigdy nie sugerował żeby robic to badanie gdzie indziej. a prywatnie kosztuje to od 56 do 80 zł.
  pzdr M +Kruszynka 07-09-2004

  #573942

  siza

  Re: Toksoplazmoza

  cze u mnie w lublinie lekarz w przychodni panstwowej zlecil mojej siostrze badabia w prywatnym labolatorium bo jest dobra luxmed a kosztowalo to 80 zl

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close