:))))

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)
 • Autor
  Wpisy
 • #16651

  frangula

  Chcę coś powiedzieć, tylko proszę nie zrozumcie mnie źle i nie krzyczcie na mnie. Wszystkie pragniemy dzidzusia, pragniemy duszą i ciałem, bo też taka jest co tu ukrywać nasza biologia-sensem życia kobiety jest urodzic potomka. Pamiętajmy o naszych mężczyznach, oni okres starań mogą przechodzić jeszcze boleśniej niż my – ponieważ oni nie sa wstanie i nigdy nie będą (smutne) w stanie zrozumieć tego nieporównywalnego z niczym pragnienia dziecka. Kochajmy naszych facetów, wypłakujmy się i marudźmy na forum (to cudowne, że ono jest), ale my kobiety w tych dla nas,(czasem makabrycznie ciężkich,) chwilach znajdźmy siłę na wsparcie naszego samca. Ich dumę można dużo szybciej zranić i głębiej niż naszą, jeżeli chodzi o starania o dziecko. Bądźmy silne dla nas i dla naszych facetów.

  Anna

  Anna

  #239494

  katrin

  Re: :))))

  wiesz co chyba masz rację, tak jest na prawdę niedawno sobie to samo uświadomiłam
  katrin  #239495

  frangula

  Re: :))))

  W końcu to ich wybrałyśmy na towarzyszy całego życia, na dobre i na złe i z dzidziusiem……czy bez…..Trzeba o nich dbac

  Anna

  #239496

  Anonim

  Re: :))))

  Pięknie powiedziane.
  Forum jest świetnym pogotowiem ratunkowym, grupą wsparcia itp., zresztą kto lepiej od innej baby zrozumie tę pierwszą? a jak w dodatku są w podobnej sytuacji???
  Tylko bez skrajności, bez przesady z tym chuchaniem, bo w rodzinie wspierać się musimy nawzajem. Chwila słabości może tylko uświadomić to co najważniejsze.
  A.

  P.S. Następnym razem będziesz na spotkaniu na szczycie???

  agapa
  http://www.FertilityFriend.com/home/22b1e

  #239497

  katrin

  Re: :))))

  Tak trzeba o nich dbać ale bez przesady ja popełniłam duzy błąd za dużo robiłam za niego, za mocno o niego dbałam i teraz……mam za swoje, we wszystkim musi mieć moja pomoc, zrobił się leniwy, ze wszystkim czeka aż Kasia wróci z pracy i zrobi…….. Nie radzę robic wszystkiego za nich nalezy zostawić pewną porcje roboty dla nich, co by nie popadli w nadmierne nieróbstwo, oczywiście jeżeli chodzi o prace domowe
  katrin

  #239498

  frangula

  Re: :))))

  Mam taka nadzieję, tym razem po pierwsze wydawało mi się, że jestem za ‚Świerza” żeby się spotkać, po drugie za długo wracałam z długiego weekendu, ale teraz załuję i nastepnym razem sie postarm. no właśnie a kiedy to będzie następny raz???

  Anna  #239499

  frangula

  Re: :))))

  Zgadzam się w całej rozciągłości, ja tez na poczatku chciałam być taką „najlepsza zona na świecie”. I na skutki nie trzeba był długo czekać…ech…Ale wystarczy troche szczerej rozmowy, w związku najwazniejsze jest partnerstwo

  Anna

  #239500

  Anonim

  Re: :))))

  Jaka? Za świerza????? A co to za brednie.
  No, ale już wróciłaś?
  Musimy się w kupie dogadać.

  agapa
  http://www.FertilityFriend.com/home/22b1e

  #239501

  frangula

  Re: :))))

  Byłoby super, bardzo na to liczę 🙂

  Anna

  #239502

  Anonim

  Re: :))))

  To do zobaczenia.
  A i tak pewnie wcześniej na forum.

  agapa
  http://www.FertilityFriend.com/home/22b1e  #239503

  frangula

  Re: :))))

  Dokładnie :)))

  Anna

  #239504

  cindy

  Re: :))))

  To bardzo ważne i prawdziwe , co powiedziałaś. ja dopiero po ostatniej rozmowie z mężem zrozumiałam , że dla niego to również bardzo trudne i też cierpi, na swój męski sposób. Otworzył się przede mną i za to kocham go jeszcze mocniej. Wiem , że jest silny dla mnie.

  SYLWIA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA STARAJĄCA SIĘ

Postów wyświetlanych: 12 - od 1 do 12 (wszystkich: 12)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close