trochę humorku

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #7298

  malgosia

  Mam dla Was coś na rozweselenie. Dziś wróciliśmy z naszego letniego domku na wsi. Okazało się, ze złodziei wyjątkowo nie było, natomiast……. zalęgły się myszy. Dobrały się do apteczki i zeżarły mój DUPHASTON. Całe opkakowanie za 36 złotych. I wiecie co- 3 zdechły. Uważajcie dziewczyny na duphaston, w dużych dawach…..
  A tak poważnie to przez jakiś czas moze mnie nie być codziennie na forum. Wiąże się to z drobnymi turbolencjami w pracy. Jak ktos się bardzo za mną stęskni ( mam nadzieję, ze tak bedzie), Ewa P. , Mała , Aga, Isia , Bozena i Lilka mają mój nuimer telefonu. Dodatkowo moje konto mailowe działa tylko przez miesiać. Później liściki można wysłać na adres:
  [email]m.kucharska@poczta.wp.pl[/email]
  [email]malgosiak@poczta.gazeta.pl[/email]

  Mam nadzieję, ze usłyszymy się szybciej niż nam się wydaje. Naprawdę jesteście dla mnie najlepszymi przyjaciółmi, na pewno rozłąka będzie krótka.No to do szybkiego zobaczenia. Małgosia.

  #132114

  mala

  Re: trochę humorku

  malgos z tym duphastonem i tymi myszami to bylo dobre usmialam sie do lez ale lobuzy no nie maialy co zjesc ale do rzeczy musisz koniecznie zalozyc interek w domciu jak tylko 1 dzien ciebie nie ma zaczynam straszniscie tesknic caluski malenstwo papap mala

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close