Trojaczki

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #74374

  Anonim

  Nie to nie ja będę miała, tylko znajomi mają i akurat dzisiaj z mężem byliśmy je odwiedzić. Są na świecie od 01.10.2005r., a powinny być dopiero od 08.12.2005r. Na całe szczęście są zdrowe i śliczne. Cudnie było karmić chłopczyka o imieniu Oleg, siostrami Olga zajmowała się jego mama i jej siostra. Zawsze myślałam, że fajnie jest mieć jedno dziecko, ale ta trójeczka jest boska. Cudowne jest to, że każde jest inne, inaczej reaguje i nie można żadnej chwili przegapić bo każde z nich zasze coś cudnego robi. Z całą pewnością mogłabym mieć bliźniaki.
  Ach kiedy ja choćby jedno będę miała?
  ines

  #979485

  kasiejka

  Re: Trojaczki

  Ines;) Zazdroszczę zobaczenia takiego słodkiego widoku na żywo- ja nie miałam dotąd okazji. Ostatnio przechodząc holem naszego szpitala klinicznego na odziale położniczym oglądałam na ścianie wyeksponowane zdjęcia wieloraczków, między innymi zdjęcie osławionych gdańskich pięcioraczków-każde dziecko nawet na fotografii było wizualnie inne i czuło się wręcz po ich mimice twarzy, że i osobowość miało różną. Patrząc na to radosne zdjęcie- pomyślałam- tak, jestem w stanie odważyć się myśleć,mieć dwójkę naraz. Na szczęscie to nie ja rozdzielam dzieci ale jestem otwarta na propozycje z „Góry”.To wyzwanie ogromne ale jeśli chcę mieć więcej dzieciaków niż dwoje to czemu nie. Podobnie Tobie życzę by Ci obrodziło w tym roku w dzieci a przynajmniej w jednego szkrabika.Kasia  #979486

  mati2

  Re: Trojaczki

  O Matko ile szczęścia naraz :):):)
  Super! To musi być cudowne chociażby zobaczyć taką trójeczkę 🙂
  A tak z ciekawości, czy to była ciąża naturalna czy może wspomagana jakimiś hormonkami?

  Marta i Korneliusz 7.10.2004

  #979487

  Anonim

  Re: Trojaczki

  Ne dziękuję za życzenie mając nadzieję na jego spełnienie.
  Pozdrawiam ines

  #979488

  Anonim

  Re: Trojaczki

  Niestety nie. Koleżanka ma policystyczne jajniki i żadnej szansy na naturane poczęcie. Miała cały cykl od miesiączki, przez jajeczkowanie, pęknięcie jajeczek stymulowany i oczywiście inseminacja. Udało się za pierwszym razem. Najpierw myśleli, że będą bliźniaki, ale jeden mały człowiek się schował.
  ines

  #979489

  gablysia

  Re: Trojaczki

  o matko, dostałabym zawału, gdybym się dowiedziała że będę mieć trojaczki……..

  Ale dla koleżanki wielkie gratulacje, słyszałam kilka historii o tym jakie to ogromne wyzwanie od losu mieć wieloraczki. Począwszy od ciązy, urodzeniu, podtrzymaniu przy życiu a na wychowaniu kończąc.
  Dzielna ta twoja koleżanka…….ja raczej podziękuję za takie szczęśćie….
  Buziaczki,

  Weteranka-3lata za mną-czekam na 2 IUI

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close