Trójmiasto i Prof. Preis

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #68854

  gosia75

  Witam wszystkie forumowiczki 🙂
  Chciałabym napisać krótko o moim badaniu wykonanym przez Prof. Preisa. Dużo się naczytałam opinii na jego temat na różnych forach. Najczęściej były to opinie negatywne, że nie potrafi znaleźć kontaktu z pacjentką, że trzeba się go o wszystko wypytywać, że nie pamięta pacjentek, oschły w obyciu itp. Oczywiście były także opinie, że porządny z niego fachowiec. Pojechałam , sprawdziłam i chciałabym wyrazić własną opinię. Profesjonalny lekarz. Podczas badania wszystko opowiadał co widzi, o nic nie musiałam pytać. Uśmiechnięty, stonowany. Zapytał, czy mam jeszcze pytania i wątpliwości. Uważam, że nie z każdą pacjentką musi się spoufalać i „zagłaskiwać”. Nie musi też każdej pamiętać, zważywszy na ilości pacjentek jakie ma. Dlatego ja gorąco go polecam. Nie kwestionuję złych opiniii na jego temat, bo być może miał „zły dzień” , każdemu się zdarza, ale chciałabym aby panie same poszły i sprawdzały a nie tylko kierowały się opinią moją czy tych Pań bardziej niezadowolonych.
  Pozdrawiam

  #882681

  joannar

  Re: Trójmiasto i Prof. Preis

  Ja podzielam Twoją opinię. Pierwsze moje 2 USG, w pierwszej ciąży miałam u niego. Kiedy się rozpłakałam ze wzruszenia przy drugim USG (bo w pierwszym było widać pęcherzyk ciążowy, a w drugim już rączki, nóżki, itd) to uśmiechnął się czule. Pogłaskał po ręce i powiedział, że wszystko będzie dobrze:-)
  Prowadził 2 ciąże mojej kuzynki. Uratował jej drugie dziecko. Jest świetnym fachowcem. Swoistym ponoć, ale ja też do niego nic nie mam:-)

  Ja, Grzesiek i Pawełek, 19.09.2003

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close