Trzydniówka?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #59430

  agus-25

  Czy przy trzydniówce może występować ból gardła? Bo po 3 dniach gorączki wysypało moje dziecko na całym ciele, są to takie pojedyncze krostki, raczej płaskie. Na skórze głowy też są takie małe czerwone plamki. Już mu się troszkę poprawiło w porównaniu do ostatnich dni, zaczął coś pić, z jedzeniem jeszcze kiepsko ale zjadł dziś 5 kluseczek i wypił KAKAO oraz trochę mleka. Tak sobie teraz myślę czy to nie trzydniówka, czy wasze dzieci też tak ciężko ją przechodziły? W nocy napędził nam stracha, że się pobeczałam i nie wiedziałam co robić. Obudził się z wrzaskiem i cały czas wył, nie dał się wziąść na ręcę kopał i wyrywał się,nie chciał się uspokoić. Dopiero po jakiś 5-10 minutach ( wydawało mi sie wiecznością) uspokoił się i dalej zasnął. Z rana obudził się już z dużo lepszym nastrojem.

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

  #758479

  mamasebunia

  Re: Trzydniówka?

  Przy trzydniówce , po wystąpieniu wysypki, gorączka znika. Jesli nie ustapiła to może nałozyły się na siebie ddwie infekcje bo z Twojego opisu wynika, że to raczej trzyddniówka. Gdzieś czytałam już o zaczerwienionym gardle przy trzyddniówce ale nie pamiętam gddzie.

  Iwona i 21,5 m Sebuś  #758480

  asia80

  Re: Trzydniówka?

  Wiesz ze u nas w Trojmiescie taki wirus panuje. Oli mial 3 dni b.wysoka temperature (potem b.niska), kilka krostek i infekcje gardla. Cos w tym musi byc, moja pediatra mowila, ze przychodnia pelna gardel….

  Asia i Oliwierek 14.01.2004

  #758481

  kika210

  Re: Trzydniówka?

  Przy trzydniówce wysypka jest dość gęsta i na całym ciele, przynajmniej tak miała Ada…No i automatycznie schodzi gorączka jak wychodzą krostki. Trzymajcie się!

  Ada 19m.
  ps.friko.pl

  #758482

  Anonim

  Re: Trzydniówka?

  Mysle ze to nie trzydniowka. Bylas u lekarza? Ja predzej bym podejrzewala jakas chorobe zakazna np. szkarlatyne (plonica), albo odre.


  Jola i Adrianek (30.10.2000)

  #758483

  agus-25

  Re: Trzydniówka?

  To chyba jednak trzydniówka bo objawy typowe dla tej choroby. Byliśmy dziś u lekarza i ona chyba też przypuszcza trzydniówkę bo zaleciła już tylko pryskanie do gardła TANTUM VERDE. Mówiła też, ze wysypka powinna zejść w ciągu paru dni. Zresztą dziecku się bardzo poprawiło dzisiaj już nawet coś zjadł i ma już więcej energii. Jedynie co to trochę się rozpieścił po chorobie i chce być noszony na rękach 😉

  Agus i Kamilek (24.03.2003)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close