tyle zmian!!

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #30699

  malymis99

  dwa dni mnie nie było z wami, a tu takie zmiany… gratuluje wszystkim zafasolkowanym z całego serduszka. ja jeszcze musze poczekać. moje testowanie za tydzień…aż za tydzień. A najgorsze jest to, że mam pewne podejrzenia, że moja najlepsza przyjaciółka jest w ciąży… jeszcze nikomu się nie chwaliła, ale coś mi to tak wygląda. Wredna małpa ze mnie, że zazdroszczę, ale nie mogę zapanować nad tym. a przecież jeszcze nie wiem tego na pewno. no trudno, będę musiała sie z tym pogodzić i zacząć się cieszyć jej szczęściem, choć pewnie łatwo mi to nie przyjdzie…a ja spokojnie kończe „pigułeczki na dzidziusia” ( duphastonik), nie wiem czy pomaga, ale na pewno nie plamię tak jak przedtem, chyba progesteronik skoczył do góry. do tego pobolewają mnie jajniki, raz jeden, raz drugi, czasem czuję jak kurczy mi się macica i czekam. choć pewnie to zasługa leków. @ ma przyjść w niedzielę.O, tak, już mi lepiej, zdecydowanie lepiej. a fluidki choć nie ciążowe, ale pozytywne wysyłam wszystkim forumowiczkom!

  #406146

  marti1

  Re: tyle zmian!!

  malymiss,

  Nie przejmuj się, że zazdrościsz przyjaciółce…wiem, że to głupio ale tak już jest człowiek zbudowany…ja mam kumpelę w 5 miesiącu i daaaawno jej nie widziałam ale przyznam, że wykręciłam się od jej zaproszenia…słyszałam tylko, że ma już ładny okrągły brzuszek…i pewnie nie pojadę do niej… choć czuję się podle…
  Dlatego CIę rozumiem….

  Pozdrowionka,

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją  #406147

  malymis99

  Re: tyle zmian!!

  dzięki za pociechę, ale i tak się czuję wstrętnie

  #406148

  marti1

  Re: tyle zmian!!

  oj malymis…wiem, że czujesz się podle….mogę tylko się do Ciebie uśmiechać przez łącza internetowe i liczę, że i ty się uśmiechniesz :-))

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

  #406149

  ciesiela

  Re: tyle zmian!!

  co to sa pigułeczki na dzidziusia? duphostonic?
  pomocy!
  K.

  #406150

  marti1

  Re: tyle zmian!!

  Kasia,

  Różne są tablketki na dzidzusia…zależnie od problemu….
  Może być dupastonic na niski progesteron….castagnus na fazę lutealną…wiesiołek na śluz…do wyboru do koloru… ale wiem to wszystko od dziewczyn bo ja jadę bez żadnych wspomagaczy na razie!

  Pozdrowionka,

  Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close