Ubieranko

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #12137

  iwonta

  Moje maleństwo okropnie nie lubi sie ubierać, przebierać itp, najchętniej leżałaby z gołą pupą jest wtedy najszczęścliwsza, żeby ją ubrać muszę uciekać się do róznych sztuczek, np. wydaję dziwne dżwięki i robie głupie miny, wtedy ona na chwile zapomina co z nia robie. Brdzo jestem ciekawa jak Wy sobie radzicie z ubieraniem, a moze Wasze dzieci lubią sie ubierać? Podzielcie sie swoimi sposobami.

  Iwonta i Natalka(07.10.2002)

  #187258

  pluto

  Re: Ubieranko

  Karol też nie lubi się ubierać….wkładanie body jeszcze jakoś znosi….co do rajstopek to się buntuje, bo lubi leżeć z gołymi nóżkami….ale jak wkładam czapkę, bluzę lub kurtkę to jest wrzaska taki, że na osiedlu na pewno wszyscy już wiedzą że idziemy na spacer…………jedynie Babcia jest w stanie ubrać Go bez płaczu…nie wiem jak to robi………….ale tylko Jej się udaje……….

  Julka kulka i 7 miesięczny Karolek  #187259

  edka

  Re: Ubieranko

  Moja Kinga na odwrót po prostu uwielbia jak się coś koło niej robi. także z ubieraniem nie ma żadnych problemów, można ją przebierać 10 razy dziennie i jest wtedy bardzo zadowolona. Nie znosi jedynie jak większość dzieci zakładania czapki, wtedy od razu jest ryk.

  Edzia mama Kingi (31.10.02)

  #187260

  mama-asia

  Re: Ubieranko

  U mnie babcia jest swego rodzaju autorytetem i wyrocznia. Do tego stopnia, ze gdy Weronka nie chce czegos zalozyc, mowie jej: Weron, ale to jest od babci. I wtedy zaklada.

  Mama Asia i Weronika (2 lata 5 miesiecy)

  #187261

  iwonta

  Re: Ubieranko

  Nieźle, ale Natalka jeszcze nie rozumie,że cos jest od babci, cioci ……… Może kiedyś…….

  Iwonta i Natalka(07.10.2002)

  #187262

  iwonta

  Re: Ubieranko

  Ubieranie – nie, ale mycie – tak owszem najlepiej cały czas.

  Iwonta i Natalka(07.10.2002)  #187263

  amazk

  Re: Ubieranko

  Dokładnie tak jak Ty robię głupie miny i wydaję dziwne dźwięki…. ale to już Go nie bawi …

  Alicja i Mateuszek (01.07.02)

  #187264

  izuncia

  Re: Ubieranko

  Moj Fabian ani nie lubi ani lubi byc ubierany po prostu jest mu to obojetne ale jezeli chodzi o ubieranie wyjsciowe czyli czapka i kombinezon to pisk jest przeokropny!!

  pozdrawiam
  iza i fabianek (07.10.2002)

  #187265

  ania-p

  Re: Ubieranko

  Moja córka też jest najszczęśliwsza na golaska. Ale czasem trzeba ją ubrać, więc, podobnie jak Ty, wychodzę wprost z siebie, żeby zająć jej uwagę, to znaczy śpiewam, wyję, jęczę, robię miny, opowiadam androny itd. Jakoś dziwnie patrzy się na nas nasz sąsiad z góry (wiesz, w domach z betonu ściany i sufity mają uszy) i tak dziwnie, jakby się uśmiecha. Może jemu też się podobają te moje występy. Ostatnim hiitem przy ubieraniu jest pokazywanie małej różnych przedmiotów i dawanie jej ich do rączek do pomiętoszenia. Niestety wtedy najlepiej mieś jeszcze jedną, trzecią rękę, a ta nie zawsze jest dostępna. Szczerze mówiąc mam nadzieję, że kiedyś jej przejdzie ten wstręt do ubierania i będzie to dla nas mniej bolesne, czego i Wam życzę
  Ania i Martusia

  #187266

  Anonim

  Re: Ubieranko

  Natusia już powoli kojarzy, że zakładanie czapki i kombinezonu równa się spacer. I już coraz mniej wrzeszczy przy tej czynności. Nie cierpi natomiast zakładania koszulek, sweterków czy body przez głowę. Nie mam na to sposobu, staram się to zrobić najszybciej i najdelikatniej jak potrafię.

  Kaśka z Natalką (10,5 miesiąca)  #187267

  carma

  Re: Ubieranko

  Moja Nati specjalnie nie protestuje przy ubieraniu, o ile nie próbuję jej ubrać po kąpieli. Wtedy strasznie krzyczy! Ostatnio udaje nam się ją zabawić – mąż trzyma nad jej główką karuzelkę, a ja ją szybko ubieram. Na razie działa… tylko co będzie, jak jej się znudzi ten „wspaniały” song z karuzelki?
  P.S. NO i czapki też oczywiście nie cierpi!

  Carma i Natalka (3 mies)

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close