Ubrania

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #86328

  agaja

  Chciałabym jeszce troche pochodzić w normalnych ubraniach, jestem dopiero na początku 6 tc, licząc od ostatniej miesiaczki, mam spodnie jeansy, które są dosc obcisłe i spłaszczaja mi drobne niedoskonałosci an brzuchu. Do kiedy moge takie spodnie nosic, by nie zaszkodzic dziecku? Bo przeciez wiadomo,z ę jak człowiek brzuch wciagnie, to we wszystko sie zapnie, ale tu przeciez nei o to chodzi w ciazy prawda???

  #1327752

  kas

  Re: Ubrania

  Zapewne niebawem sama zrezygnujesz z obcisłych spodni, bo będziesz odczuwać silny dyskomfort.
  Puki co noś 🙂

  Kas
  pisanina  #1327753

  goha

  Re: Ubrania

  Sama to poczujesz, zobaczysz.
  W pewnym momencie brzucha nie wciągniesz, a jego ucisk będzie powodował dyskomfort a nawet bolesność. Będzie to znak, że trzeba pomyśleć o nowej garderobie

  P.S. Jestem osobą, która sypia na brzuchu i także zastanawiałam się do którego momentu będę mogła sypiać w ulubionej pozycji. Organizm sam dał znać, od pewnego momentu nie było to możliwe, bo nawet jeżeli podczas snu przekręcałam się na brzuch to budził mnie ból. Organizm wie lepiej i tyle

  GOHA i Dareczek (02.04.03)

  #1327754

  kamuszka

  Re: Ubrania

  Ciążowego brzuszka nie wciągniesz 😉 Póki mozesz, noś ulubione spodnie, sama zauważysz, kiedy trzeba będzie zamienić je na inne, bo będzie Ci niewygodnie. Ubrania ciążowe są teraz fantastyczne, spodnie możesz takie kupić, że wcale nie będą wyglądały inaczej niż te, które masz. Ja kupiłam sobie super biodrówki w Nivenie i były to normalne spodnie pod brzuszek z delikatną dumeczką w pasie, wizualnie extra.
  Pozdrawiam!

  Weronika

  #1327755

  agaja

  Re: Ubrania

  mam kilka par spodni takich abrzdiej sportowych, z rozciaganą gumka w pasie, it k w nich chodziłam, to sie teraz bardziej przydadzą. chodziło mi o to,z e sie chce nacodzić w zwykłych jeansach, póki mogę.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close