ułożenie twarzyczkowe

mam pytanie do dziewczyn które rodziły , czy któraś z was miała ułożenie twarzyczkowe? jeśli tak to jak nastąpiło rozwiązanie ? drogą naturalną czy przez cc? i jeżeli któraś z was wie jakie zagrożenie stanowi takie ułożenie dla dzidzi ! będe wdzięczna za odpowiedź!

minia

1 odpowiedzi na pytanie: ułożenie twarzyczkowe

2004-07-14 20:03:14

Re: ułożenie twarzyczkowe

Podobno moja córeczka była tak ułożona. Piszę podobno bo coś nie mogłam się dogadać z lekarzami i już sama nie wiem jak na pewno było.
Nie zeszła do kanału rodnego bo przez to ułożenie zaklinowała się. Kazano mi rodzić naturalnie bo była nadzieja, że w czasie porodu zmieni ułożenie. Nie zmieniła. Miałam 10cm rozwarcia, parłam, zaczęło jej spadać tętno – zrobili w końcu cesarkę.

Ola i Ula (24.03.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: ułożenie twarzyczkowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Wasze hity...
...kosmetyczne! Cos, co Wam sie jak najbardziej sprawdzilo i nie zamienilybyscie na nic innego. U mnie numer 1 to podklad Revlon ColorStay. Przetestowalam mase- od Maybelline po Clinique, Lancome...Wszystkie do niczego- skora
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
może głupie pytanie, ale...
ale nigdzie nie zanalazłam odpowiedzi... czy będąc w ciąży można karmić...???????? czekam na wieści ;-) grażyna mamaŚlicznejMarysi-26.6.2003 [img]http://genpol.com/marysia/thumbnails/P6270010.jpg[/img]
Czytaj dalej