USG

Dziewczyny jestem w 13tyg ciązy czy USG robione dwa razy na miesiąc może zaszkodzić mojej dzidzi?

Jola z dzidzią lipcową

4 odpowiedzi na pytanie: USG

nikita33 Dodane ponad rok temu,

Re: USG

Usg w żadnym razie nie szkodzi dzidzi, możesz się nie martwić. Ja na początku ciąży aż do 5miesiąca też miałam robione dwa razy w miesiącu. Dziś jestem w 32tyg i synuś jest w porządeczku. Moim zdaniem częste USG to dobrodziejstwo dla matki. Ja przynajmniej się ceszyłam, że mogę go tak często oglądać no i przede wszystkim upewniać się, że wszystko gra.

Gośka i Filipciu (02.03.04)

baby Dodane ponad rok temu,

Re: USG

Ale mnie pocieszylas 🙂
A ja sie zastanawiam czy isc czy nie isc na usg przed 20 tyg. Dzisiaj mam przerwe 2 tygodniowa od ostatniego ale jeszcze poczekam i pojdziemy tak za kolejne 2 tyg (w 17stym)

Baby zakochana w jesieni + jesienny bąbelek

apolosia Dodane ponad rok temu,

Re: USG

Nic się ne martw! Nie ma dowodów naukowych jakoby ultradźwięki dawkowane podczas tak krótkiego badania mogły w jakikolwiek sposób szkodzić maleństwom. A praktyka na całym świecie jest spora i okazji żeby się o tym przekonać mnóstwo ( USG bodaj jest w użyciu powszechnym od kilkudziesięciu lat). Gdy ciąża jest w jakikolwiek sposób zagrożona, istnieją wręcz wskazania do częstego USG – czasem kobiety przechodzą to badanie kilka razy w miesiącu. Ja sama byłam w takiej sytuacji, dlatego będąc w 16 tygodniu miałam już tych badań z sześć. I intuicyjnie czuję, że nie ma się czym martwić. Głowa do góry:)

Apolosia i bliźniątka najukochańsze:))

anastazja Dodane ponad rok temu,

Re: USG

Nikt nie powiedzial ze zaszkodzi, rowniez nie powiedzial ze nie ….
No ale jesli trzeba robic to ze wzgledu na dzidzie to w tym przypadku jest ono potrzebne !

Mama i Jagoda 01-08-03

Znasz odpowiedź na pytanie: USG?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
Co wprowadzac ?
Co wprowadzac do diety maluszka i od kiedy ? Jagoda byla do 3 miecha karmiona piersia, pozniej juz mlekiem Nan 1 , obecnie dopajam ja herbatka hippa . To by bylo
Czytaj dalej
Dla starających się
Przytulanko co 2 dzien
Drogie Ekspertki !!! Chyba, zaczniemy z Meżusiem starania tak na "poważnie" :-) Czy metoda: Przytulanko tydzien po @, co 2 dzień "działa"? Czy lepiej "inaczej", żeby chłopcy byli silni? Poświąteczna Rybcia - 1 cykl
Czytaj dalej