usg 3D/4D Poznań pilne

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
 • Autor
  Wpisy
 • #39983

  manika

  Czy któraś z Was wie, gdzie można w Poznaniu wykonać USG 3D/4D. To bardzo pilne

  #523586

  gosik

  Re: usg 3D/4D Poznań pilne

  Ja robiłam na Polnej, ale miałam skierowanie z mojego szpitala i byłam umówiona na konkretny dzień i godzinę (chodziło o bardzo szczegółowe usg, a 3d było, jakby to nazwać – ,,w nagrodę że jechałam z tak daleka 🙂
  Nie wiem czy robią to usg prywatnie…musiałabyś się osobiście dowiedzieć w szpitalu…….

  GOSIA i Maleńki Majowy Cud  #523587

  sylaz

  Re: usg 3D/4D Poznań pilne

  Niestety na Polnej napewno nie ma usg 3d, bo byłam i się dowiadywałam. Mają tam aparat do normalnego usg, ale bardzo dobry i można nagrać maluszka na kasetę VHS. Nie musisz mieć skierowania, wystarczy, że się zgłosisz do pracowni usg po godzinie 12.00, koszt to 50zł.
  W Poznaniu usg 3d jest napewno w Klinice na Pomienistej koszt 150zł. Czy skierowanie jest potrzebne to niewiem, ale przypuszczam, że nie.
  Pozdrawiamy

  syla i majowa dziewczynka (02.05.2004)

  #523588

  gosik

  Re: usg 3D/4D Poznań pilne

  Syla
  Jak nie ma, jak byłam i robiłam……jakiś czas temu zamieszczałam nawet zdjęcia mojej dzidzi w 3d…….
  Może nie chcą po prostu robić…nie wiem….wszystko ,,nagrywał” mój ginekolog (jeździ tam co miesiąc na szkolenia) Usg robione było w pracowni usg gdzie niby wykrywa się wady maluszków – pracownia pod kierownictwem doc. Dubiela. Na oddziale w szpitalu…..nie chcieli na to badanie wpuścić męża. I nie mogłam nagrać na nic, mimo tego, że byłam zaopatrzona w kasetę, cd, i dyskietkę…..może byłać w innej pracowni, np w tym żółtym budynku, gdzie mnie najpierw omyłkowo wysłano?
  Dopiero jak pokazałam skierowanie….aaaa…docent Dubiel, to trzeba było tak od razu….
  Ale tego że robiłam je na Polnej w szpitalu jestem pewna na 100%
  Może oni mają to usg tylko na potrzeby oddziału i prywatnie nie można go robić……(w końcu to szpital) – ja miałam skierowanie i kosztami będzie obciążony mój szpita.l Usg było bardzo dokładne, na 3d pani przełączyła na końcu, uświadamiając mnie przy okazji, że dla niej jako lekarza, takie badanie to strata czasu, bo nic nie mówi o stanie dziecka itp…….taki ,,bajer dla rodziców”
  Co będę głupiej babie tłumaczyć, że poprzednią dzidzią nie zdążyłam sie nacieszyć……….

  GOSIA i Maleńki Majowy Cud

  #523589

  agua

  Re: usg 3D/4D Poznań pilne

  Cześć!
  Też mogę potwierdzić , że na Polnej jest- byłam widziałam. Jest na oddziale , więc nie wiem czy robią też usługowo, najlepiej zadzwoń do szpitala i zapytaj.
  Pozdrawiam Agua

  #523590

  alina

  na Polnej

  Ja robiłam na Polnej.
  Alina 21.04.04  #523591

  1234

  Re: usg 3D/4D Poznań pilne

  ja też miałam robione usg 3 d na Polnej, na I oddziale poł-gin (chyba). Ale wydaje mi się, że robią to usg tylko gdy się „leży” na oddziale, a nie prywatnie. Nie ma takiego „ekranu do obserwacji” dla pacjentów – jedynie dla lekarza. Prywatnie można zrobić normalne usg odpłatne na I piętrze – bez skierowania! Tam można obserwować wszystko, nagrywać…Nie jest jednak tak rewelacyjne, jak niektórzy zachwalają, ponieważ mojego maluszka tak „pomierzyli”, że mój ginek. się wystraszył, że dziecko takie maleńkie i że ma maleńką główkę itd.. Musiałąm iść wtedy na to usg 3d ( na którym stwierdza się rzekomo wady płodu) – ale byłam wtedy przyjęta normalnie na oddział. Okazało się, że wszystko ok. i te wcześniejsze pomiary były po prostu błędne.

  renatka

  #523592

  manika

  Re: usg 3D/4D Poznań pilne

  Witam:))
  Ile ja się namęczyłam, żeby na Polnej zadzwonić do odpowiedniego gabinetu.
  USG 3D wykonuja także i prywatnie, chociaż w jedna pani twierdziłą,że nie można. Jak powiedziałam, że słyszałam ,że można to podała mi numer gabinetu pod który miałam zadzwonić i który okazał się tym właściwym:))

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close