usg na żoliborzu????

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #37368

  11nina

  Witam !!!!
  Czy wiecie może gdzie można zrobić usg na żoliborzu??
  z góry dziękuje

  #487525

  emkaf

  Re: usg na żoliborzu????

  Spróbuj dowiedzieć się, czy można tam zrobić samo usg, bez wizyty ginekologicznej. Ja chodziłam tam przez 3 ostatnie miesiące ciąży i byłam b. zadowolona.
  Jest to przychodnia NewMed (mają stronę internetową ), mieszczą się na ul. Gwiaździstej (niedaleko Potockiej), tel. 832-30-77/78.
  Acha – co może ważne to to, że poza zwykłym badaniem, możem tam zrobić usg z przepływami, co czasem się przydaje. Pozdr. Ewa – mama Kasi, Michałka i Piotrusia (urodzonego 8.11.2003 r.)  #487526

  11nina

  Re: usg na żoliborzu????

  Dziękuje !! Zaraz zadzwonie , powiedz mi prosze , co to jest usg z przepływami????

  #487527

  emkaf

  Re: usg na żoliborzu????

  To jest usg, dzięki któremu można poznać ilość krwi przepływającej m.in. przez pępowinę. Lekarz może dzięki temu poznać, czy dziecko jest dobrze dotlenione. Bada też w ten sposób ilość krwi dopływającej do mózgu. W niektórych stanach mamy, dziecko może być niedotlenione i wtedy to badanie jest potrzebne, a nawet konieczne.
  Ja np. – całą ciążę miałam dość niskie lub normalne ciśnienie, a tu nagle 3 miesiące przed porodem – skoczyło mi sporo. Wtedy poszłam do tego lekarza (poleconego przez bliską koleżankę) i to badanie pomogło zobaczyć, że dzidziuś nie ucierpiał na moim podwyższonym ciśnieniu. Może poszukaj jeszcze poprzez wyszukiwarkę na forum. Wiem tylko, że czasem dziewczyny o takim usg piszą, może ktoś jeszcze Ci to wyjaśni.
  Acha – technicznie – niczym się takie usg nie różni, jedynie obraz jest kolorowy – widać na ekranie obraz tlenu i chyba krwinek (niebieski i czerwony). Pozdr. – w razie wątpliwości – pisz na [email]emkaf@wp.pl[/email]
  Cześć, Ewa – mama Kasi, Michałka i Piotrusia

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close