USG połówkowe u Zwolińskiego czy Makowskiego?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #59096

  kapi

  Jestem zapisana i do Zwolińskiego na Grenadierów 3D za 200 zł oraz Makowskiego na Łuckiej za 100 zł ale 2D. No i nie wiem gdzie pójść 🙁
  Może byłyście i macie jakieś rady. Decyzje musze podjąc do Nowego Roku.

  #754952

  biedroneczka

  Re: USG połówkowe u Zwolińskiego czy Makowskiego?

  Cześć – mój lekarz jest dość znany w W-wie i już mi powiedział, że na usg połówkowe będzie kierował mnie do dr Zwolińskiego (więc wydaje mi się, że coś w tym jest – nie kierowałby mnie do byle jakiego specjalisty!).
  Niestety dr Zwoliński nie jest tani, ale jeśli jest naprawdę dobry to myślę, że warto do niego iść. Z resztą na 3d lepiej wszystko widać niż na 2d. Aha – o dr Zwolińskim na naszym forum bardzo pozytywnie wypowiadają się wszystkie dziewczyny.
  Pozdrawiam – Ania.  #754953

  emalka

  Re: USG połówkowe u Zwolińskiego czy Makowskiego?

  ja chodzilam do makowskiego i jesli jeszcze kiedys bedzie taka potrzeba, pojde na pewno do niego 🙂
  co do roznic w 2 a 3 d – nie wypowiadam sie, ale teraz nie ma dla mnie zadnego znaczenia ( w ciazy DMOAGALAM sie robienia w 3d spodziewajac sie nie wiem czego :)) ) jakie mialam usg,,,,, hehe.
  pozdrawiamy
  emalka i Zuzka, ur.21.04.03

  #754954

  katkajot

  Re: USG połówkowe u Zwolińskiego czy Makowskiego?

  Dr Makowski nie jest byle jakim specjalistą ! wszystkie usg miałam u niego, ostatnio połówkowe również. Mieszkam w Wa-wie, tam też chodzę do bardzo dobrego lekarza i właśnie ten gin skiegował mnie do Makowskiego do …Pruszkowa. Okazało się, że tam Makowski ma najlepszy sprzęt ( a więc i 3d) a cena badania z 3d to 150 zł. Dotkor jest profesjonalny, usg robi szybko i sprawnie, wszystko tłumaczy, jest miły. Nie widziałam,żeby kiedykolwiek okazał zmęczenie czy zły humor a 2x byłam u niego po 21-wszej jako jedna z ostatnich pacjententek. Do niego jechałam na konsultację gdy mój lekarz poderzewał w 8 tyg jakąś wadę u mojego dzieciątka ( kierował mnie jako do bardzo dobrego specjalisty) Na szczęście Makowski nie potwierdził tych podejrzeń. Kontrolnie byłam u niego jeszcze w 12 tyg ( m.inn. fałd karkowy,kość nosowa) i teraz na połówkowym. Aha, można nagrać film z badania na dowolny nośnik ( za to już nie dopłacasz) A co do wyboru czy 2d czy 3 d to jest decyzja, która tak naprawdę podejmuje lekarz bo dla mnie mogłoby nie być 3d ( wcale mi się nie podobają takie zdjęcia i szczerze mówiąc niewiele na nich widzę, ale jak mi mówił Makowski dla niego to ma znaczenie bo niektóre rzeczy widzi on dokładniej i może wykluczyć czy powierdzić coś, czego nie mógłby zrobić na 2d).
  Jeśli potrzebne Ci są jakieś info na temat dr Makowskiego to wrzuć do wyszukiwarki archiwum. Jakiś czas temu była taki wątek i tez sporo dziewczyn wypowiadało sie o nim w samych superlatywach.
  pozdrawiam i w razie czego służę dodatkowymi info i namiarami jeśli będziesz zainteresowana

  katkajot z Natalką

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close