USG w 5 tygodniu?

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)
 • Autor
  Wpisy
 • #12489

  Anonim

  Witam. Dzisiaj byłam na moim pierwszym usg( 5 tydzień).Niestety nie było jescze widac serduszka, w ogóle to była mała kropeczka na ekranie trudna do zidentyfikowania.Za dwa tygodnie ide na następne usg..mam nadzieję, ze bedzie widac wiecej.A która z Was była w 5 tygodniu…i co było widac?Pozdrawiam

  #192398

  dorek

  Re: USG w 5 tygodniu?

  Ja na pirweszym USG byłam 23 dni od zapłodnienia, a wg OM to był 5 tydzień i 5 dni. Było widać 8,5 mm pęcherzyk ciążowy. Jak poszłam za tydzień to było już bijące serduszko i maleńkie 3,8 mm COŚ.

  Więc sie nie martw!

  pozdrawiam
  dorota  #192399

  lidia0

  Re: USG w 5 tygodniu?

  Ja byłam pierwszym razem w 5 tyg. na usg i faktycznie niewiele można zobaczyć, to co widać wystarczy by potwierdzić ciążę i tyle, za dwa tygodnie napewno zobaczysz bijące serduszko!!!
  U mnie w 8 tyg. było widać dwa bijące serduszka!!!
  pozdrawiam

  lidia i dzidzie

  #192400

  annfen

  Re: USG w 5 tygodniu?

  Ja byłam na przełomie 5/6 tygodnia i nie było widać nic, nawet pęcherzyka 🙁 Ale po 2 tyg. widzialam już bijące serduszko, więc głowa do góry, na następnej wizycie na pewno już będzie widać:-)))) Wrażenia nie do opisania…
  Pozdrawiam

  Anka i Dzidzia (28.05.03)

  #192401

  cenka

  Re: USG w 5 tygodniu?

  Ja pobiegłam do gin w trzecim tygodniu, zaraz po otrzymaniu pozytywnego wyniku testu ciążowego. Lekarz pokazal mi na USG malutka jasniejszą plamkę, powiedział że prawdopodobnie to ciąża i kazał przyjść za 2 tyg. Nie wytrzymałam i zapukałam za tydzień – i była-centymetrowa fasolka. :)))

  Cenka + córcia 25 tydz

  Cenka

  #192402

  Anonim

  Re: USG w 5 tygodniu?

  Dzięki za wsparcie…od razu mi ulżyło, jak przeczytałam wasze wspomnienia;-).Myślałam, ze nie bede się tk strasznie przejmowac..a tu…wszystko na odwrót.Ale jestem dobrej myśli)  #192403

  barbetka

  Re: USG w 5 tygodniu?

  Moje pierwsze USG było właśnie w 5 tygodniu. Widać było mały pęcherzyk. Kolejne w 7 tygodniu i już było cudne serduszko
  Teraz jestem na początku 11 tygodnia… Wczoraj byłam u mojego gina i… Dzidzi machało do mnie maleńką rączką i fikało koziołki !!!

  Ja & Ktoś (lub Ktosia)

  #192404

  helenka

  Re: USG w 5 tygodniu?

  W 5 tyg mialam malutka kropeczke na monitorze :))

  Helenka – przyszla mamuska
  15. IV. 2003

  #192405

  lea

  Re: USG w 5 tygodniu?

  W 3 tygodniu???? Jak???? Dziewczyny podają tu raczej tygodnie od OM, tak jak liczą lekarze, a wtedy w 3 tygodniu byłaś dosłownie może góra 5 dni po zapłodnieniu i nie jest wtedy nawet jajeczko chyba w macicy… Pewnie to był 5 tydzień, tak jak u innych, czyli liczony nie od momentu poczęcia… bo inaczej to byłby chyba ewenement? A może widać juz aż tak wczesna ciążę?

  Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

Postów wyświetlanych: 9 - od 1 do 9 (wszystkich: 9)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close